Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Організація та структура телеконференцій

Організація та структура телеконференцій

Назва:
Організація та структура телеконференцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,58 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Організація та структура телеконференцій


Система телеконференцій має ієрархічну структуру. Першим в імені телеконференції (ТК) вказано ім'я найвищого рівня ієрархії, потім йдуть імена підрівнів у порядку їх підпорядкування. Елементи імені розділяються крапкою (.); з таким записом, як наприклад: rec.music.folk. Ця телеконференція належить до групи розважальних (від recreational) дискусій, в яких можливо брати участь у вільний від роботи час. Ця дискусія про народну (folk) музику із загальної підгрупи "музика" (music).
Діапазон доступних телеконференцій, головним чином, визначається тим, який комп'ютер використовує ваша програма читання телеконференцій як свій сервер.
Принцип роботи телеконференцій наведено на рис. 1, де зображено, якою система уявляється користувачам. До системи входить програма читання телеконференцій, вона запитує сервер новин на предмет отримання списку статей і на вимогу викликає ці статті.
Сервер збирає новини з множини пунктів: із системи USENET, місцевих інформаційних джерел, списку розсилки, і, нарешті, із системи Clarinet. Ці статті зберігаються на сервері впродовж певного періоду часу (його величина визначається адміністратором серверу), після чого вилучаються. Більшість телеконференцій даного серверу є частиною USENET – сукупності телеконференцій, що об'єднує дискусії загального характеру і функціонує на безкоштовній основі. USENET – одне із самих нечітко визначених понять на сьогоднішній день. Це не програмне забезпечення. Можливе визначення: що це сукупність правил передачі та ведення конференцій. Крім того, до цього поняття включається товариство користувачів, які в своїй праці керуються згаданими правилами. Правила використання, створення та вилучення телеконференцій з'явились задовго до Internet. USENET є попередницею Internet. У ті часи повідомлення передавались за допомогою звичайного комутованого з'єднання. До цієї пори існує багато вузлів, які беруть участь в USENET таким чином. Конференції USENET розбиті на сім категорій:
comp – обчислювальна техніка та суміжні сфери;
news – системи телеконференцій і відповідного програмного забезпечення;
rec – теми хобі, розваг та мистецтва;
sci – науково-дослідна робота та її застосування (крім обчислювальної техніки);
soc – соціальні питання;
talk – теми спірних питань (форум);
misc – теми, що не потрапили до попередніх категорій. Сюди відносяться фінансово-економічні питання, маркетинг, менеджмент та ін.
Сервери можуть створювати локальні телеконференції. Кожний адміністратор серверу має право створювати своїм рішенням будь-які телеконференції залежно від інтересів користувачів.
Незважаючи на те, що це локальні телеконференції, їх однаково можна передавати на інші сервери. Локальним телеконференціям імена присвоює адміністратор серверу. При цьому він має вибирати такі імена, які не конфліктуватимуть з іншими телеконференціями.
Адміністратор серверу укладає з іншими адміністраторами двосторонній договір про передачу певних телеконференцій (звичайно по мережі Internet). Вузол мережі, який забезпечує ваш сервер однією або декількома телеконференціями, відомий як постачальник новин (news feed). Одні сервери забезпечують постачання новин по одним телеконференціям, інші – по іншим телеконференціям. Адміністратор серверу може укласти будь-які угоди на доставку новин з будь-яких серверів, що необхідні для забезпечення новин за всіма заданими телеконференціями. З часом це привело до того, що деякі корисні локальні телеконференції поширились майже так само, як і базові телеконференції системи USENET.
Ці широко розповсюджені локальні телеконференції відомі як "ієрархії альтернативних телеконференцій". Найбільш відомі альтернативні телеконференції:
аlt – обговорюють "альтернативні погляди на речі";
bionet – телеконференції для біологів;
biz – дискусії, пов'язані з бізнесом;
Jell – дискусії, пов'язані з ІІЕF (Інститут інженерів з електроніки та радіоелектроніки);
К12 – телеконференція, виділена для викладачів та студентів, починаючи з дитячих садків і закінчуючи вищими навчальними закладами;
Relcom – телеконференції, що беруть початок у колишньому СРСР (потребують спеціального програмного забезпечення) та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Організація та структура телеконференцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок