Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Вивчення роботи пакета програм Microsoft Internet Explorer

Вивчення роботи пакета програм Microsoft Internet Explorer

Назва:
Вивчення роботи пакета програм Microsoft Internet Explorer
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,64 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Призначення програми Internet Explorer та її можливості.

Для роботи в Iнтернеті необхідно мати простий і зрозумілий інструмент, який дозволив би використовувати всі можливості мережі. Одним з таких інструментів є пакет програм Internet Explorer(MIE), розроблений фірмою Microsoft . Зараз вже продається версія 5.0 цього пакету. Ми розглянемо, як працювати з версією 3.0, оскільки вона максимально інтегрована в Windows 95 і є на даний час найрозповсюдженішою. Вміючи працювати з нею, без проблем можна самостійно освоїти і новіші версії.

Основним сервісом в Iнтернеті останнім часом стала Всесвітня павутина (WWW), тому головною програмою пакета Internet Explorer є програма перегляду Web-сторінок. Отже, Internet Explorer - провідник Iнтернета, що підтримує можливості, закладені розробниками Web-сторінок.

Оскільки Iнтернет - це не лише Всесвітня павутина, то в комплект Internet Explorer входить також програма для роботи з електронною поштою Internet Mail, яка підтримує стандартні поштові протоколи Iнтернета. Крім того, надана можливість роботи з новинами за допомогою програми Internet News.

Також у комплект Internet Explorer включено програму Microsoft NetMeeting, яка реалізує додаткові можливості, надані мережею Iнтернет. Зокрема, Microsoft NetMeeting дозволяє встановлювати голосовий зв'язок і обмін різноманітними даними через Iнтернет, а також дає можливість користуватися пристроєм, що об'єднує телефон і великий набір засобів обміну даними. Можна розмовляти зі своїм співрозмовником і використовувати спільну дошку для малювання, що дозволить створювати колективні малюнки. Також є можливість під'єднати до розмови інших абонентів і організувати телеконференцію. Крім того, можна сумісно використовувати різні додатки, наприклад, удвох працювати над текстом в редакторі Word.

В повний комплект Internet Explorer входить також програма ActiveMovie, яка здатна демонструвати відеофільми, відтворювати звуки, тобто реалізовувати можливості мультимедіа в Iнтернеті.

Робоче вікно програми Internet Explorer.

Після запуску програми на екрані з'явиться вікно провідника Internet Explorer. Розглянемо назви і призначення елементів робочого вікна програми.

Заголовок вікна - стандартний заголовок Windows, в якому, крім назви програми, відображається ще й назва активної Web-сторінки. В правій частині заголовку вікна розміщені кнопки, призначені для стандартних дій з вікнами в операційній системі Windows.

Під заголовком розміщено меню. За його допомогою можна вибрати будь-яку команду Internet Explorer. Основні пункти меню : Файл, Правка, Вид, Переход, Избранное, Помощь.

Нижче меню знаходиться панель інструментів. На цій панелі зображені піктограми, які позначають різні дії, зокрема: Назад, Вперед, Стоп, Обновить, Основная, Поиск, Избранное, Печать, Шрифт, Почта.

Рядок під панеллю інструментів - це поле для вводу адреси сторінки, на яку потрібно перейти.

Детальніше із командами меню і піктограмами панелі інструментів як третьої так і четвертої версіями MIE можна ознайомитися на практичних заняттях.

Основні принципи роботи з програмою Internet Explorer.

Одним з основних понять при роботі з Internet Explorer є поняття Web-сторінки. Під сторінкою слід розуміти документ, який містить в собі, крім тексту, ще й графічні зображення, звукові фрагменти і відеоматеріал. Крім того, Web-сторінка може містити також посилання на інші сторінки і поштові скриньки. Щоб дізнатися, чи є фрагмент документу посиланням, слід підвести вказівник миші до цього фрагменту. Це може бути і текст, і графічне зображення. Вказівник миші, знаходячись над посиланням, повинен змінити свою форму на стилізоване зображення руки, а в рядку стану з'явиться адреса переходу, що відповідає даному посиланню.

Робота програми починається із завантаження на комп'ютер користувача домашньої сторінки. За замовчуванням цією сторінкою є сторінка привітання фірми Microsoft.

В процесі роботи можна переривати процес завантаження Web-сторінки на комп'ютер користувача. Для цього слід натиснути кнопку Стоп(Stop). Якщо натиснути кнопку Обновить(Refresh), то активна сторінка буде наново прочитана з мережі.

Для відображення інших Web-сторінок потрібно або ввести в поле адреси нову адресу, або вказівником миші вибрати посилання, яке зацікавило вас, і клацнути на ньому мишею. Після того, як вказано адресу, відбувається пошук Web-сторінки в мережі Iнтернет і її завантаження. Можна зберегти цю сторінку на своєму комп'ютері для подальшого використання за допомогою команди меню Файл->Сохранить как файл(File->Save As File).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Вивчення роботи пакета програм Microsoft Internet Explorer

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок