Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Текстові редактори ОС Windows

Текстові редактори ОС Windows

Назва:
Текстові редактори ОС Windows
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,43 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Microsoft Word .

Microsoft Word, версії 6.0а, був створений: 1993-1994 Microsoft Corporation, International CorrectSpell, Inernational Hyphenator 1994 Houghton Mifflin Co., Thesaurus 1994 Soft-Art, Inc., ОРФО Тезаурус 1994 Информатик А/О., Alki Software Corp. 1994, Advanced Software Inc. 1994. Дана програма захищена законом про авторські права і міжнародними угодами. Незаконне копіювання чи поширення даної програми чи будь-якої її частини веде до кримінальної відповідальності.

Microsoft Word - потужний текстовий процесор, призначений для виконання всіх процесів обробки тексту: від набору і верстки, до перевірки орфографії, вставки в текст графіки в стандарті *.pcx чи *.bmp, роздрук тексту. Він працює з багатьма шрифтами ,як з українським ,так і з кожним із 21-ої мови світу. В одну з багатьох корисних властивостей Word входить автоматична корекція тексту по границях, автоматичний перенос слів і виправлення правопису слів, зберігання тексту у визначений проміжок часу, наявність мастерів текстів і шаблонів, що дозволяють у лічені хвилини створити діловий лист, факс, автобіографію, розклад, календар і багато чого іншого. Word забезпечує пошук заданого слова чи фрагмента тексту, заміну його на зазначений фрагмент, видалення, копіювання у внутрішній буфер, заміну шрифта, розміру шрифта. Наявність закладки в тексті дозволяє швидко перейти до закладеного місця в тексті. Можна так само автоматично включати в текст дату, час створення, зворотню адреса й ім'я того,що написав цей текст. За допомогою макрокоманд Word дозволяє включати в текст бази даних чи об'єкти графіки, музичні модулі у форматі *.wav. Для обмеження доступу до документа можна встановити пароль на текст, який Word буде запитувати при завантаженні тексту для виконання з ним будь-яких дій. Word дозволяє відкривати багато вікон для одночасної роботи з декількома текстами, а також розбити одне активне вікно по горизонталі на два і вирівняти їх.

В меню знаходяться наступні опції: , , , , , , , , , , , , . Ці написи означають відповідно: створення нового документа чи шаблона; відкриття вже існуючого; закриття усіх вікон існуючого документа чи шаблона; зберігання існуючого документа чи шаблона; зберігання копії документа в іншому файлі; зберігання всіх відкритих файлів, макрокоманд елементів автотексту; пошук існуючого файлу на інших дисках; відображення зведення активного документа; зміна активного шаблона чи його опцій; зміна параметрів сторінок виділених розділів; відображення сторінок такими, якими вони будуть надруковані; роздрук активного документа; вихід з Word із запитом про зберігання документу.

В меню знаходяться відповідні опції: , , , , , , , , , , , , ,

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Текстові редактори ОС Windows

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок