Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> інтерфейс програми MS – WORD

інтерфейс програми MS – WORD

Назва:
інтерфейс програми MS – WORD
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,47 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Мета:

Ознайомитись із інтерфейсом програми MS – WORD, навчитись створювати, відкривати та зберігати документ.

Хід роботи

Програма MS-WORD призначена для створювання документів, яка має дуже багато різноманітних можливостей для роботи з документами різних типів та форматів. Інтерфейс програми має вигляд вікна на якому розташовані робоча область, основне меню, панель інструментів. Також можна вставити додаткові панелі інструментів, щоб облегшити роботу з документом (панель Word art, Формы, Автотекст та ін.)

Щоб створити будь-який документ потрібно виконати послідовність таких дії:

Ввійти у пункт меню файл та його підпункт создать або натиснути ЛКМ на піктограмі у вигляді білого листка паперу із загнутим верхнім правим кутиком, після цього на екрані з’явиться робоче поле у вигляді листка формату А4 на якому мигатиме курсор.

Щоб відкрити документ потрібно ввійти у пункт основного меню файл та його підпункт открыть, або натиснути на панелі інструментів ЛКМ на піктограму у вигляді відкритої папки, після цього з’явиться список текстових файлів, які можливо відкрити. Потрібно вказати на документ, який потрібно відкрити.

Для збереження документу потрібно ввійти у пункт основного меню файл та його підпункт сохранить как або натиснути ЛКМ на піктограмі у вигляді дискети, яка знаходиться на панелі інструментів, після цього з’явиться вікно у якому потрібно вказати ім’я документу та місце його зберігання.

Висновок:

Я на цій лабораторній роботі ознайомився із програмою MS-WORD , її інтерфейсом та можливостями, навчився створювати, зберігати та відкривати документи.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: інтерфейс програми MS – WORD

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок