Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Копіювання та переміщення тексту. Формату¬вання абзаців

Копіювання та переміщення тексту. Формату¬вання абзаців

Назва:
Копіювання та переміщення тексту. Формату¬вання абзаців
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,46 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Мета: Навчитись копіювати та переміщати текст та форматувати абзаци.

У програмі MS-Word копіювання та переміщення тексту можна здійснювати різними способами:

 Виділити потрібний фрагмент тексту, натиснути на ньому ПКМ після чого з’явиться контекстне меню у якому вибираємо пункт копировать, помістити курсор на потрібне місце, натиснути ПКМ, а потім вибрати пункт вставить у контекстному меню, після цього виділений раніше текст вставиться на місце курсора.

 Виділити потрібний фрагмент тексту та ввійти у пункт головного меню правка>копировать, потім помістити курсор на потрібне місце та ввійти у пункт головного меню правка>вставить – виділений раніше текст вставиться на місце курсора.

 Виділити потрібний фрагмент тексту, натиснути на значку у вигляді двох листків, що міститься на панелі інструментів, помістити курсор на потрібне місце та натиснути на значок у вигляді дипломата із листком, що міститься на панелі інструментів, після цього виділений раніше текст вставиться на місце курсора.

Форматування абзаців у текстовому редакторі MS-Word здійснюється такими способами:

 Поставити курсор на місце майбутнього абзацу, натиснути ПКМ після чого з’явиться контекстне меню у якому потрібно вказати параметри абзацу.

 Поставити курсор на місце майбутнього абзацу, ввійти у пункт меню формат>абзац після чого з’явиться таке ж контекстне меню у якому задаються потрібні параметри абзацу.

Висновок: Отже я на цій лабораторній роботі навчився копіювати, переміщати текст та форматувати абзаци.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Копіювання та переміщення тексту. Формату¬вання абзаців

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок