Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Навчитися приєднувати гіперпосилання до об’єкту

Навчитися приєднувати гіперпосилання до об’єкту

Назва:
Навчитися приєднувати гіперпосилання до об’єкту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,26 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Хід роботи:

Гіперпосиланням називають виділений фрагмент, у разі натискування на який здійснюється переміщення до потрібного місця документа (зазвичай, для отримання детальнішої інформації). У Web – сторінках гіперпосилання є поши-реною функцією, це пов’язано, перш за все, з можливістю шукання потрібної інформації. Гіперпосилання можна налаштувати як для переходу у відкритому документі, так і для переходу до інших файлів та Web – сторінках. Для налаш-тування гіперпосилання потрібно виокремити текстовий або графічний фрагмент і виконати команду Вставка > Гиперссылка. У діалоговому вікні Добавление гиперссылки у вікні Текст потрібно ввести назву гіперпосилання або залишити текст виокремленого фрагмента та зафіксувати ліворуч одну з категорій, до якої скеровується гіперпосилання:

 Имеющимся файлом, Web - страницей — посилання на наявний файл або Web – сторінку.

 Местом в этом документе — посилання у відкритому документі.

 Новым документом — посилання на новий документ.

 Электронной почтой — посилання на адресу електронної пошти.

У випадку посилання на інший файл, його треба вибрати, натиснувши на відпо-відні кнопки Файл або Web - страница для відшукання. У разі створення ново-го файлу потрібно задати шлях до каталогу, у якому буде розміщений новий файл, та задати назву нового файлу. Посилання на електронну адресу полегшує зв’язок з автором документа або Web – сторінки. Якщо гіперпосилання стосу-ється інформації у тому ж документі, то потрібно вибрити місце у документі. Це можуть бути заголовки розділів, заздалегідь оформлені належним стилем, або електронні позначки. Знак “+” вказує на низхідний список, який потрібно розкрити і вибрати потрібне. Гіперпосилання має вигляд кольорового підкрес-леного текстового фрагмента. Наведений на неї курсор набуває вигляду руки з піднятим пальцем. Текст гіперпосилання можна форматувати та редагувати як звичайний, зокрема вилучати, вирізати, копіювати, установляти, а також змі-нювати шрифт, його розміри та накреслення.

Висновок: Отже на цій лабораторній роботі ми навчилися користуватися гіперпосиланням, приєднувати його до різних об’єктів або тестових фрагментів.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Навчитися приєднувати гіперпосилання до об’єкту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок