Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> ФОРМИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА

ФОРМИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА

Назва:
ФОРМИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,91 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Тема: ФОРМИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА

Мета: Опанувати технологію створення форм для інтерактивної взаємодії з користувачем.

Теоретичні відомості.

Одним із способів привернення уваги до Web-сторінок є введення до них елементів інтерактивності, яке передбачає обмін інформацією між користувачем і сервером. Одним із засобів, за допомогою яких на сервер подається інформація про запити користувача, є HTML-форми і сценарії Common Gatewey Interfase (CGI) -спільний інтерфейс шлюзів. Форми в Internet Explorer нагадують бланки і складаються з полів для введення текстової інформації, списків вибору варіантів і можливих опцій. За допомогою форм і завдяки механізму CGI-сценаріїв автори Web-сторінок можуть задавати певні питання користувачу і одержувати від нього відповіді. Форми можуть бути діловими або неформальними, залежно від потреб.

Теги форми

.... Визначає початок і кінець форми, як і куди буде відправлено інформацію, вказану в ній.

... Текстове поле введення.

... Вибір із меню.

... Кнопки команд.

Теги , , повинні бути визначені всередині пари тегів .....

Атрибути тага

ACTION METHOD=GET| POST Визначає адресу URL, за якою надсилається введена у форму інформація. Визначає, як інформація, що зібрана формою, надсилається за URL-адресою. Визначається CGI-сценарієм

Tег можна застосовувати для різних способів організації графічного інтерфейсу з користувачем за рахунок використання таких елементів вікна введення тексту: прапорці, перемикачі і меню. Тип введення визначається атрибутом ТУРЕ.

Типи полів тега

Тип поля Вид тега

Вікно для введення тексту Options 1

OPTIONS [SELECTED]> Options 1

OPTIONS [SELECTED]> Options 1Атрибут SIZE визначає число пунктів меню, які будуть показані на сторінці броузера. При вміщенні більш ніж однієї опції вибору необхідно включити атрибут MULTIPLE. Кожний пункт меню визначається тегом OPTIONS. Якщо один з пунктів повинен бути обраний за замовчуванням, для нього слід вказати атрибут SELECTED.

Типи введення

Тип введення RESET дозволяє створити на екрані кнопку, яка очищає форму і повертає всі установки до їхніх початкових значень за замовчуванням. Атрибутом VALUE визначається текст, який буде написаний на кнопці. Якщо цей атрибут відсутній, на кнопці буде напис «Reset».

Тип SUBMIT збирає дані і надсилає Web-серверу для обробки, Кнопку SUBMIT повинна мати кожна форма. Атрибут VALUE визначає текст, який буде написаний на кнопці. Якщо цей атрибут відсутній, на кнопці буде напис «SubmitQuery».

ПРИКЛАД

Файл у форматі HTML:Моя перша HTML-СторінкаІм`я:

E-mail:Зазначте тип операційної системи, з якою Ви постійно працюєте

Windows or DOS

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ФОРМИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ВІД КОРИСТУВАЧА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок