Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> КОМП'ЮТЕРИ

КОМП'ЮТЕРИ

Назва:
КОМП'ЮТЕРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,21 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Комп'ютер, чи електронна обчислювальна машина, - це своєрідний мозок з величезною пам'яттю, який має здатність швидко розв'язувати складні завдання і обробляти різну інформацію.

Комп'ютер - це електронна обчислювальна машина, яка може здійснювати обчислення в мільйон разів швидше, німе мозок людини. Спочатку комп'ютер одержує дані чи інформацію, що її вводить користувач, потім перетворює цю інформацію в електричні сигнали, які обробляються за допомогою наявного у ньому наборі команд. Оброблену інформацію комп'ютер видає в зрозумілому для користувача вигляді

ДВІЙКОВЕ ЧИСЛЕННЯ. Усі комп'ютери використовують мову, в основі якої лежить двійкова система числення. Будь-яке число з цієї системи записується сполученням двох цифр - 0 або І.Коли натискають на клавішу, переміщують мишу чи маніпулюють джойстиком, у комп'ютер надсилають слабкі електричні сигнали. Ці сигнали перетворюються в зрозумілу для комп'ютера інформацію, представлену у вигляді війкових чисел.

МІНІАТЮРИЗАЦІЯ. Перші комп'ютери були такими

громіздкими, що займали цілу кімнату, але до 1960-х рр., з розвитком мікроелектроніки, комп'ютери почали зменшуватися в розмірах. Завдяки винайденню мікросхем, які називаються чіпами, де десятки тисяч лементів вміщуються на пластині розміром з ніготь, з'явились персональні комп'ютери.

БАГАТОФУНШОНАЛЬНІСТЬ. Персональні комп'ютери (ПК) можуть розв'язувати найрізноманітніші завдання - від обробки текстової інформації до створення тривимірної графіки та мультфільмів. Він може записувати музику та відтворювати її. Широко використовується комп 'ютер і в видавничій справі.

як ПРАЦЮЄ КОМП'ЮТЕР. Дані , як правило, одержують з оперативної пам'яті. Центральний процесор оперує вихідними даними і програмами, які зберігаються в ньому. Інформація переноситься з оперативної пам'яті у процесор і назад за

висвічуються на дисплей, користувач знаходить потрібні інформаційні сторінки на будь-якому комп'ютері у всіх куточках земної кулі Ці сторінки у свою чергу ,підкажуть йому шлях до розміщення іншої інформації.

як ВЛАШТОВАНО КОМП'ЮТЕР . Комп'ютер складається з чотирьох основних частин. За допомогою пристроїв введення, таких як клавіатура, миша чи джойстик, інформація потрапляє в комп'ютер. Потім центральний процесор - свого роду "мозок" комп'ютера - розв'язує поставлене завдання. Оброблена інформація надходить на пристрій виведення - па екран монітора чи на принтер. І нарешті в запам'ятовоючому пристрої зберігаються комп'ютерні програми і необхідні дані.

ЦИФРИ І ФАКТИ.

У 1834 Р. Чарльз Беббідж винайшов унікальний обчислювальний пристрій, але не довів роботу до кінця.

У 1960х рр. комп'ютери випускали на транзисторах і зберігали дані на магнітній плівці. Вони були дуже громіздкими.

"Синклер 2X81" випущений у 1981 р. був одним з перших комп'ютерів, призначених не для офісу, а для дому.

Портативні комп'ютери (ноутбуки) такі малі, що вміщуються в портфелі їх почали випускати в 1980-хрр.

Електронні щоденники (органайзери) з'явилися у результаті розвитку процесу мікромініатюризації.

Біля Гейтс (нар. У 1955 р.) у 1975 р. заснував компанію. "Майкрсофт", яка стала найбільшим виробником комп 9ютерних програм. Нині він найбагатша людина в світі.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: КОМП'ЮТЕРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок