Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Криптопротокол S-HTTP

Криптопротокол S-HTTP

Назва:
Криптопротокол S-HTTP
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,85 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Криптопротокол S-HTTP

Зміст

Вступ

Загальна характеристика

Робота по протоколу S-HTTP

HTTPS-проксі

Порядок використання сертифікованого Web-сервера системи

Основні поняття комп’ютерної безпеки

Класифікація комп’ютерних атак

Атаки, що використовують помилки реалізації служб мережі

Атака через WWW

Проблеми стосовно мережі Internet

Методи захисту від віддалених атак в мережі Internet

Формування запитів до сертифікованого центра

Допомога. Безпечне з’єднання.

Висновок

Список використаної літератури

Вступ

У даній роботі безпека мереж на базі протокола S-HTTP буде розглянута на прикладі мережі Internet, інформаційна безпека якої в значній мірі визначається цим протоколом.

Курсова робота представляє собою огляд найбільш поширених атак, основаних на особливостях протоколів, з описом причин, по яким вони можливі, і описом способів усунення вразливостей. Також в роботі затронуті теми, що немають безпосереднього відношення до протоколу S-HTTP, але є не менш важливими з точки зору безпеки мережі Internet.

Будуть розглянуті типові атаки, але спочатку потрібно дати декілька загальних визначень і розглянути класифікацію загроз безпеки. Крім того, варто замітити, що по статистиці руйнування даних в обчислювальних системах частіше всього відбувається не через діяльність зловмисників, помилок в програмах чи дії вірусів (17%) чи технічних відмов (16%), а через помилки і несанкціоновані дії користувачів (67%).

Загальна характеристика

S-HTTP – це захищений HTTP-протокол, розроблений компанією Enterprise Integration Technologies (EIT) спеціально для Web. Протокол S-HTTP дозволяє забезпечити надійний криптозахист тільки HTTP-документів Web-сервера і функціонує на прикладному рівні моделі OSI. Така особливість протокола робить його абсолютно спеціалізованим засобом захисту з’єднання, отже, його застосування для захисту всіх інших прикладних протоколів (FTP, TELNET, SMTP та ін.) є неможливим. Крім того, ні один з існуючих на сьогоднішній день основних Web-браузерів (ні Netscape Navigator, ні Microsoft Explorer) не підтримують цей протокол. Одна з основних причин успіху віддалених атак на розподілені обчислювальні мережі полягає у використанні мережних протоколів обміну, які не можуть надійно ідентифікувати віддалені об’єкти, захистити з’єднання та дані, що передаються по ньому. Тому цілком природньо, що в процесі функціонування Internet були створені різні захищені мережні протоколи, що використовують криптографію як з закритим, так і з відкритим ключем. Класична криптографія з симетричними криптоалгоритмами передбачає наявність у передавальної та приймаючої сторін симетричних (однакових) ключів для шифрування та дешифрування повідомлень. Ці ключі заздалегідь мають бути розподілені між скінченною кількістю абонентів, що в криптографії називається стандартною проблемою статичного розподілу ключів. Очевидно, що застосування класичної криптографії з симетричними ключами є можливим лише на обмеженій множині об’єктів. У мережі Internet для всіх її користувачів вирішити проблему статичного розподілу ключів не є можливим. Однак, одним з перших захищених протоколів обміну в Internet був протокол Kerberos, заснований саме на статичному розподілі ключів для скінченної кількості абонентів. Для того, щоб дати можливість захиститися усій множині користувачів мережі Internet, а не обмеженій її підмножині, необхідно використовувати ключі, що динамічно виробляються в процесі створення віртуального з’єднання, застосовуючи криптографію з відкритим ключем.

Робота по протоколу S-HTTP

Клієнти і сервери S-HTTP допускають використання декількох стандартних форматів криптографічних повідомлень. Клієнти, що підтримують S-HTTP, можуть встановлювати зв’язок з серверами S-HTTP і навпаки, ці сервери можуть зв’язуватись з клієнтами S-HTTP, хоча у процесі подібних транзакцій функції безпеки S-HTTP використовуватися скоріше всього не будуть. S-HTTP не потребує від клієнта сертифікатів загальних ключів (чи самих загальних ключів), тому що цей протокол підтримує тільки операції з симетричними шифрувальними ключами. Хоча S-HTTP може користуватися перевагами глобальних сертифікаційних інфраструктур, дл його роботи такі структури не є обов’язковими.

Протокол S-HTTP підтримує безпечні наскрізні (end-to-end) транзакциї, що вигідно відрізняє його від базових механізмів ідентифікації HTTP, які потребують, щоб клієнт спробував отримати доступ і отримав відмову, а лише тоді включають механізм безпеки. Клієнти можуть бути настроєні таким чином, щоб будь-яка їх транзакція автоматично захищалась (звичайно за допомогою спеціальної мітки у заголовку повідомлення). Така настройка, наприклад, часто використовується для передачі заповнених бланків. Якщо використовувати протокол S-HTTP, то ніколи не прийдеться відправляти важливі дані по мережі в незахищеному вигляді..

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Криптопротокол S-HTTP

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок