Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Запис, створення, виконання, переривання, видалення та копіювання макросу в редакторі Microsoft Visual Basic

Запис, створення, виконання, переривання, видалення та копіювання макросу в редакторі Microsoft Visual Basic

Назва:
Запис, створення, виконання, переривання, видалення та копіювання макросу в редакторі Microsoft Visual Basic
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,14 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Запис макросу. Запис макросів виконується за таким алгоритмом.

1. Встановіть Средний або Низкий рівень безпеки. Для цього:

1.1. У меню Сервис виберіть команду Параметры.

1.2. В діалоговому вікні Параметры відкрийте вкладку Безопасность.

1.3. У групі Безопасность макросов натисніть кнопку Безопасность макросов.

1.4. В вікні, що з’явиться відкрийте вкладку Уровень безопасности, а потім виберіть потрібний рівень безпеки.

2. Виберіть у меню Сервис команду Макрос і підкоманду Начать запись.

3. В діалоговому вікні Запись макроса, в поле Имя макроса введіть ім'я макросу.

Зауваження: Першим знаком імені макросу повинна бути буква. Інші знаки можуть бути буквами, цифрами або знаками підкреслення. В імені макросу не допускаються пробіли; як роздільники слів варто використовувати знаки підкреслення. Не використовуйте також ім'я макросу, що є посиланням на клітинку, в противному випадку буде видане відповідне повідомлення про помилку.

4. Якщо цей макрос буде потрібно запускати натисканням сполучення клавіш на клавіатурі, введіть букву в поле Сочетание клавиш. Допускається використання сполучень CTRL+ буква (для малих літер) або CTRL+SHIFT+ буква (для прописних букв), де буква — будь-яка буквена клавіша на клавіатурі. Не можна використовувати сполучення клавіш з цифрами і спеціальними знаками. Крім того обране сполучення клавіш заміняє всі співпадаючі стандартні сполучення клавіш Microsoft Excel на той час, поки відкрито книгу, що містить даний макрос.

5. У полі Сохранить в: виберіть книгу, у якій потрібно зберегти макрос. Макрос можна зберегти:

5.1. В даній книзі, якщо вибрати значення Эта книга. Після цього макрос збережеться на новому листі модуля в активній робочій книзі.

5.2. В новій книзі, якщо вибрати значення Новая книга.

5.3. В спеціальній схованій книзі, в якій зберігаються макроси, якщо вибрати варіант Личная книга макросов. Цей випадок вибирають тоді коли необхідно щоб макрос використовувався завжди при роботі в Microsoft Excel.

6. Якщо необхідно додати опис макросу, введіть його в поле Описание.

7. Натисніть кнопку OK.

8. Якщо макрос потрібно виконувати щодо позиції активної клітинки, запишіть його, використовуючи відносні посилання на клітинки. На панелі інструментів Остановить запись , натисніть кнопку Относительная ссылка , щоб вона залишилася натиснутою (фон цієї кнопки змінює колір). Запис макросу буде продовжений з використанням відносних посилань, поки не буде закритий Microsoft Excel, зупинений запис, або не буде ще раз натиснута кнопка Относительная ссылка, після чого вона залишиться не натиснутою.

9. Виконайте макрокоманди, які потрібно записати.

10. На панелі інструментів Остановить запись натисніть кнопку Остановить запись .

Приклад 1. Нехай нам потрібно, досить часто, в деяких клітинках писати текст напівжирним, підкресленим шрифтом і цей текст має вирівнюватись по центру клітинки.

Створимо макрос який би при натисненні, наприклад, комбінації клавіш Ctrl+w виконував форматування тексту відповідним чином. Для цього:

1. Встановіть Середній рівень безпеки, за таким шляхом Сервис│Параметры│Безопасность макросов│Уровень безопасности.

2. У меню Сервис вибираємо команду Макрос і підкоманду Начать запись. З’явиться діалогове вікно Запись макроса.

3. В діалоговому вікні Запись макроса, заповнюємо всі необхідні поля:

1.1. В полі Имя макроса вводимо ім'я макросу, наприклад Формат1 (Система запропонує вам стандартне ім’я макросу – Макрос1, можна скористатися і ним).

1.2. В поле Сочетание клавиш вводимо букву w.(Поєднання клавіш Ctrl+w).

Зауваження. Клавіші Ctrl+w будуть діяти тільки якщо буде встановлена мова введення Английский. Якщо ж потрібно, щоб дана комбінація працювала при введенні на українській мові, або російській, потрібно в дане поле замість латинської букви w вести кириличну букву ц.

1.3. В полі Сохранить в: залишаємо запис Эта книга.

1.4. В полі Описание вводимо текст: ”Дозволяє відформатувати текст напівжирним, підкресленим шрифтом з вирівнюванням по центру”.

Рис. 8.2. - Діалогове вікно «Запись макроса»

4. Після натисненя кнопки Ok почнетьзя запис макросу, на робочому листі з’явиться вікно Остановить запись . В цьому вікні натиснемо кнопку Относительная ссылка , щоб наші дії могли виконуватись для будь-якої клітинки (а не для чітко визначеної).

5. Далі, на панелі інструментів Форматирование послідовно натискуємо кнопки Полужирный, Подчеркнутый, По центру.

Зауваження: Під час запису макросу будьте уважні, оскільки натиснення будь-яких клавіш, кнопок, пунктів меню та ін. фіксуються в макросі.

6. По закінчені натискуємо кнопку Остановить запись .

Макрос готовий і тепер, якщо нам потрібно відформатувати текст в деякій клітинці напівжирним, підресленим шрифтом і вирівнюванням тексту по центру клітинки, досить натиснути комбінацію клавіш Ctrl+w.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Запис, створення, виконання, переривання, видалення та копіювання макросу в редакторі Microsoft Visual Basic

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок