Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> реферат українською: WEB – ПРОГРАМУВАННЯ

WEB – ПРОГРАМУВАННЯ / сторінка 5

Назва:
WEB – ПРОГРАМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
118,41 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Безліч дескрипторів HTML також приймають параметри, які називаються атрибутами. Атрибути використовуються для вказівки додаткової інформації Web-браузерові про те, як застосовувати цей дескриптор. Якщо ви додасте дескриптор, що створює посилання, то атрибути будуть використовуватися для вказівки URL зв'язаної Web-сторінки. Атрибути — це імена, яким через знак рівності (=) привласнюються визначені значення. Наприклад, для зв'язку з файлом HTML необхідно атрибутові HREF привласнити URL цього файлу — HREF=document2.htm і помістити його між відкриваючою і закриваючою кутовою дужками дескриптора :

Друга сторінка

Якщо рядок значення параметра містить пробіли, її необхідно записувати в одинарних або подвійних лапках. Наприклад, .

Структура документів HTML

Кожен файл HTML має однакову базову структуру. Умовно його можна розбити на дві частини – заголовок і тіло. Відповідно є дескриптори які відносяться до заголовка і тіла html-документу, але крім цього, як ми говорили, існують ще загальні дескриптори. Тому, структуру html, розглядають поряд з структурою дескрипторів.

В загальному кожен html-файл починається з дескрипторів і закінчується дескриптором . Усередині цього контейнера вкладені два інші: і . Контейнер містить заголовну інформацію про документ, а контейнер вміст документа. В загальному ж структура html-файлу така:

Текст заголовку html-документа

Текст html-документу

Розглянемо більш детальніше дескриптори, які відносяться до кожної частини html-документу.

Загальні дескриптори і коментарі.

До загальних дескрипторів можна віднести:

1) - дескриптор-контейнер, повідомляє браузеру, що вся інформація, яка знаходиться між і є текстом, закодованим у відповідності із форматом HTML.

2) - дескриптор контейнер, який вказує на те, що даний текст, який міститься між цими дескрипторами є коментарем. Коментарі, так як і коментарі в будь-якій мові програмування, на екран не виводяться.

3) - ще один вид дескриптора-коментаря.

Дескриптори заголовку HTML-документа

Заголовок html-документа задається за допомогою дескриптора-контейнера . Цей дескриптор не є обов’язковим, проте дає необхідну інформацію для програми-браузера. Елементи, які розміщені всередині цього контейнера, в вікні браузера не відображаються.

Цей дескриптор може містити в собі такі дескриптори (використовуються тільки між парою :

1) - дескриптор контейнер, який служить для задання тексту, що буде відображатись в рядку заголовку вікна браузера.

Приклад:

Наша організація

Головна сторінка нашої організації

В вікні браузера це буде виглядати наступним чином:

Рис. 9.2 – Використання заголовків.

2) - задає повний URL документа. Використовується для вказування відносних URL. Має один обов’язковий атрибут HREF, який задає повний URL документа.

3) - надає інформацію про документ для браузера, пошукових серверів і інших додатків.

Синтаксис:

,

де

CONTENT – вміст дескриптора, в поєднанні з HTTP-EQUIV може використовуватися для автоматичного пере завантаження документа.

HTTP-EQUIV – забезпечує браузеру супровідну інформацію про документ. Якщо його значення рівно REFRESH, то документ перезавантажується через вказане в якості значення атрибута CONTENT.

NAME - ім’я дескриптора.

URL – URL завантажувального документа, після вказання інтервалу в секундах в якості значення атрибута CONTENT.

Примітка: Цей дескриптор дуже важливий при роміщенні головних Web-сторінок (зазвичай сторінок з назвами index.html) на Internet-сайтах. В цьому дескрипторі вказується ключові слова для пошуку пошуковими сторінками, а також короткий опис документа. Можна, наприклад, в документ вставити такі рядки.

Дескриптори тіла HTML-документа

Найголовнішою частиною HTML-документу все ж можна назвати тіло HTML-документу, саме в цій частині використовується найбільша частина дескрипторів, записуються сценарії, аплети тощо. Повністю про всі дескриптори та їх структуру, як вже було сказано, можна дізнатися за адресою: http://www.w3c.org. Ми ж розглянемо найбільш часто вживані дескриптори HTML.

Форматування символів у HTML

Нижче приведені деякі дескриптори форматування символів, підтримувані HTML. Кожен дескриптор, приведений тут є контейнером, тобто необхідно також використовувати завершальні дескриптори для завершення відповідного форматування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: WEB – ПРОГРАМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок