Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення інтерактивних Web-сторінок

Створення інтерактивних Web-сторінок

Назва:
Створення інтерактивних Web-сторінок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,60 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Використання сценаріїв

Сценарії використовуються для надання Web-сторінкам динамічності. Наприклад, за допомогою сценаріїв можна перевіряти правильність введених у форму даних перед тим, як відправити них на сервер. Якщо ви що-небудь можете помістити на Web-сторінку, то до нього можна приєднати сценарій, або керувати їм за допомогою сценарію.

Найпоширенішою та найпершою мовою сценаріїв є мова JavaScript, хоча, лідерство в неї прехоплює мова VBScript, розроблена фірмою MicroSoft на основі мові Visual Basic. Але, по-перше, мову підтримують JavaScript і Internet Explorer. По-друге, JavaScript — могутня мова сценаріїв, що задовольняє більшість виникаючих вимог. VBScript є альтернативною мовою сценаріїв, і вона являє собою спрощену версію мови Visual Basic.

Додавання сценаріїв на Web-сторінку

Для додавання VBScript, JavaScript на Web-сторінку використовується дескриптор , що має один-єдиний атрибут LANGUAGE. Привласніть цьому атрибутові значення VBSCRIPT, щоб вибрати мову VBScript. Оскільки дескриптор є контейнером, необхідно використовувати завершальний дескриптор . От як це виглядає:I Оператори VBScript I

Можна і не використовувати атрибут LANGUAGE. Якщо ви не вкажете цей атрибут, то більшість браузерів буде використовувати мова JavaScript, хоча це і не визначено ні консорціумом W3C, ні яким-небудь стандартом.

Якщо Web-браузер, не підтримує VBScript чи JavaScript, то він ігнорує дескриптори і , однак відображає усе, що знаходиться між ними, припускаючи, що там розміщено якийсь текст HTML.

Для того щоб сховати текст сценарію, використовуйте коментар. Перед блоком коду сценарію необхідно коментар відкрити, а після останнього оператора — закрити. Web-6poyзepы, що підтримують JavaScript, ігнорують коментарі, а інші — ігнорують усе, що в них знаходиться.

function AddSeries(last)

intTotal = 0;

for(j = 1; j

Підключення сценаріїв до подій

Уміння вбудовувати сценарії в Web-сторінки і завантажувати них через Internet недостатньо адже іноді вам потрібно буде перехопити якась подія від об'єктів, поміщених на Web-сторінку. Для цього потрібно навчитися підключати сценарії до подій.

Більшість об'єктів на Web-сторінці має події.

Таблиця 9.5 - Основні події HTML

Назва Умова виникнення

OnBlur Поле форми втрачає фокус

OnChange Уміст полючи або списку змінюється

Onclick Користувач клацає на об'єкті

OnFocus Поле форми одержує фокус

OnMouseOut Покажчик миші виходить за межі об'єкта

OnMouseOver Покажчик миші переміщається над об'єктом

OnSelect Користувач вибирає поле форми

OnSubmit(submit) Користувач клацає на кнопці відправлення

Об'єкти, події й оброблювачі подій взаємодіють. Оброблювач подій зв'язується з об'єктом, використовуючи подію. Зв'язування здійснюється за допомогою додаткових атрибутів подій, яким привласнюється один оператор, що виконує функцію. Наприклад, для зв'язку функції на JavaScript, що називається MyFunction (), з подією onclick кнопки, необхідно, щоб дескриптор виглядав у такий спосіб:Так само просто зв'язується оброблювач подій і з іншими подіями. У нашому випадку атрибут події — onClick. Можна додати оброблювач ще однієї події і зв'язати його з якою-небудь подією:Припустимо, ви завантажили сценарій, що відображає в рядку стану повідомлення, коли користувач наводить покажчик миші на яке-небудь посилання на сторінці. Ви поміщаєте цей сценарій на свою сторінку, а він не працює. Проблема полягає в тім, що він не зв'язаний з подіями. Необхідно зв'язати функцію Message () з подією onMouseOver для кожного дескриптора у файлі HTML, як показано нижче.Зв’язування нового сценарію.Зв'язування нового сценаріюУперед

НазадСтворення інтерактивних Web-сторінок з допомогою мови сценаріїв VBScript.

VBScript – це мова Web-сценаріїв. Він є одним з діалектів мови VBA і також вбудований в додатки MS Office, як іVBA. Редактор VBScript можна викликати в додатках MS Office, виконавши команду Сервис|Макрос|Редактор Сценариев або натиснувши сполучення клавіш Alt+Shift+F11.

VBScript дозволяє:

1. Вставляти в HTML–документи програми обробки зі сторони клієнта.

2. Одержувати доступ до властивостей, методів і подій

2.1. Елементів HTML-документів.

2.2. Active-X елементів HTML-документів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Створення інтерактивних Web-сторінок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок