Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Форматування абзаців. Архівація

Форматування абзаців. Архівація

Назва:
Форматування абзаців. Архівація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,76 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
1. Вступ

2. Форматування абзаців.

3. Деякі відомості про архівацію.

ВСТУП

Якщо перефразувати відому народну мудрість, комп'ютер сьогодні — це не розкіш, а необхідність. Сотню років тому освіченою вважалася людина, яка вміє читати й писати, а сьогодні поняття « грамотність » містить у собі обов'язкове вміння користуватися комп'ютером: чи то вдома, чи то на роботі, чи то в процесі навчання. І — ніде правди діти! — далеко не кожен із тих, хто сьогодні працює за комп'ютером, уміє раціонально використовувати всі можливості ПК (персонального комп'ютера).

Комп'ютер не є простим апаратом. Однак освоїти роботу з ним по плечу кожному, хто цього насправді бажає.

Дуже важливо засвоїти, що кожній людині комп'ютер потрібен для виконання конкретних (як правило, елементарних) функцій. Наприклад, секретар найчастіше створює текстові документи й роздруковує їх. Бухгалтер працює з програмами обліку. Студенти або школярі запускають навчальні програми. Домогосподарки розкладають пасьянси й грають у різноманітні ігри. Хтось складає електронні фотоальбоми або музичні колекції. Хтось займається аматорським відео і створює домашню відеотеку. Усім тією чи іншою мірою необхідне вміння користуватися Інтернетом тощо.

Неможливо перелічити всі можливості комп'ютера. Це різні завдання, які вимагають різного рівня вмінь і знань. Однак об'єднує їх одне — загальні принципи користування комп'ютером. А точніше — загальні принципи користування програмним забезпеченням комп'ютера.

Основне завдання того, хто вчиться працювати з ПК, — освоїти загальні принципи влаштування комп'ютера й навчитися діяти усвідомлено. Чим більше ви працюватимете з комп'ютером, тим швидше зрозумієте, що експеримент і ваша ініціатива (а не механічне натискання клавіш) — це головні складові ефективного навчання. Освоївши загальні принципи роботи, ви одержите широкі можливості для їх творчого застосування, а сучасне програмне забезпечення надасть для цього всі (буквально всі!) можливості.

Зрозуміло, кожен використовує комп'ютер для власних цілком конкретних цілей. Однак існує цілий ряд традиційних функцій, що виконуються за допомогою програм ПК. Це насамперед робота із самою операційною системою Windows, яка допомагає здійснювати загальну взаємодію з комп'ютером: як з його програмним, так і з апаратним забезпеченням. Першорядною в умінні користуватися комп'ютером є також робота з текстом, що включає його набір, форматування, роздрукування, переклад з іноземних мов тощо. У цьому користувачеві допоможуть програми — текстові редактори, зокрема Word, а також програми-перекладачі.

Неможливо уявити сучасні комп'ютерні знання без навичок роботи в Інтернеті та з електронною поштою. Важливою є також антивірусна гігієна комп'ютера.

За допомогою комп'ютера також можна грати в ігри, дивитися відеофільми, телевізійні програми, слухати музику й багато чого іншого. За допомогою Інтернету та електронної пошти можна миттєво одержувати доступ до потрібної інформації і просто спілкуватися з людьми по всій земній кулі...

Отже, ви переконалися в тому, що близьке знайомство з комп'ютером просто необхідне сучасній людині? Тоді настав час братися за навчання. І нехай воно буде для вас успішним!

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ КОМП'ЮТЕРА

Кілька десятиліть тому, коли комп'ютери тільки-но з'явилися на світовому ринку як продукт, призначений для індивідуального користування, всі вони виглядали практично однаково: велика коробка з начинкою із плат, зверху — дисплей, дуже схожий на звичайний ламповий телевізор, громіздка клавіатура, іноді з роз'ємами для пам'яті. Власне кажучи, у той час комп'ютери не використовувалися в домашньому побуті, тому їхні покупці — переважно представники великих наукових і військових підприємств — насамперед звертали увагу на потужність і можливості машини, а не на її дизайн, тобто зовнішній вигляд.

Однак незабаром комп'ютерна техніка перестала бути привілеєм винятково вчених та військових. Часи ЕОМ (електронно-обчислювальних машин) минули, настав час ПК (персональних комп'ютерів).

З розвитком цифрових технологій попит на комп'ютери значно зріс. На світовому ринку почали з'являтися нові конкурентноздатні фірми, які пропонують різні комплектуючі й периферію. За рахунок цього почали знижуватися ціни, і комп'ютери досить пристойної потужності стали сьогодні вже не розкішшю, а звичним у побуті предметом. Конкуренція між фірмами-виробниками комп'ютерної техніки й боротьба за покупця досягли такого розпалу, що тепер уже недостатньо просто виробляти комп'ютери. Виробники прагнуть до виготовлення якомога якісніших, потужніших комплектуючих, обладнують свої машини різноманітними «наворотами» — так на комп'ютерному жаргоні називаються «родзинки» у технології виробництва комп'ютерної техніки. Цим і пояснюється нескінченна розмаїтість, що панує на сучасному ринку електронних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Форматування абзаців. Архівація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок