Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Ms word:друк документів

Ms word:друк документів

Назва:
Ms word:друк документів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,08 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Ms word:друк документів


Створення нового документа
Для створення нового документа слід у меню Файл вибрати команду Создать. У діалоговому вікні, що розкрилося, (мал.11) вибрати спочатку укладку, а потім шаблон, на основі якого буде створено документ; після чого натиснути кнопку OK. Шаблони документів Microsoft Word мають розширення dot і значки на мал.10. Звичайні документи створюються на основі шаблону Новый документ. Для створення документа на основі шаблону Новый документ можна натиснути кнопку .
Мал.
Мал.
Збереження документа
Для збереження документа необхідно викликати команду Сохранить меню Файл або натиснути кнопку .
Мал.
При першому збереженні з'являється діалогове вікно Сохранение документа (мал.14). У прихованому переліку Папка слід вибрати диск, у переліку, що розташований нижче папку, в якій необхідно зберегти документ. У полі прихованого переліку Тип файла – формат, в якому буде збережено документ. У полі Имя файла – увести ім'я файлу документа й натиснути кнопку Сохранить.
При повторному збереженні діалогове вікно Сохранение документа не виводиться, документ автоматично зберігається в тому ж файлі. Щоб зберегти документ під іншим ім'ям або в іншій папці, слід у меню Файл вибрати команду Сохранить как, після чого з'являється вікно Сохранение документа.
Закриття документа
Для закриття документа необхідно вибрати в меню Файл команду Закрыть або натиснути кнопку вікна документа.
Робота з текстом
Уведення тексту
Курсор указує місце, в який буде уводитися текст. Досягши краю сторінки, курсор автоматично переходить у початок наступного рядку. Для переходу в початок наступного абзацу слід натиснути Enter.
Існує два режими уведення тексту – уставлення й заміни. У режимі уставлення при уведенні нового тексту, текст, що міститься в документі, посувається праворуч від місця уведення. У режимі заміни старий текст замінюється новим. Перемикання між режимами здійснюється клавішею Insert або подвійним натисканням на індикаторі ЗАМ у рядку стану.
Виділення фрагменту тексту
Перед тим, як виконати будь-яку операцію над фрагментом тексту, його необхідно виділити одним із таких способів:
установити покажчик миші в ліве поле (він перетвориться в стрілку, спрямовану праворуч), при натисканні лівої клавіші миші виділиться один рядок, при подвійному натисканні – абзац, при потрійному – увесь документ;
установити покажчик миші в ліве поле навпроти першого рядку фрагменту, натиснути ліву клавішу миші і, не відпускаючи її, розширити виділення на весь фрагмент;
установити покажчик миші на початку фрагменту, натиснути ліву клавішу миші та, не відпускаючи її, розширити виділення на весь фрагмент;
для виділення одного слова досить двічі натиснути на ньому;
для виділення одного абзацу можна зробити в ньому потрійне натискання;
для виділення одного речення слід натиснути клавішу Ctrl і натиснути мишею будь-яке слово;
для виділення всього тексту слід натиснути клавішу Ctrl і натиснути мишею в лівому полі;
щоб виділити фрагмент тексту за допомогою клавіатури, необхідно установити курсор уведення в початок фрагменту та, натиснувши клавішу Shift, розширити виділення на весь фрагмент.
Зняти виділення можна натисканням миші в будь-якому місці тексту. При виділенні нового фрагменту попереднє виділення знімається.
Редагування тексту
Символ праворуч від курсору видаляється клавішею Delete, а символ ліворуч від курсору – клавішею Backspace. Для видалення фрагменту тексту слід виділити його й натиснути клавішу Delete. Якщо виділити фрагмент тексту й набрати на клавіатурі новий текст, він уставиться замість виділеного фрагменту.
Щоб розділити абзац на два, необхідно установити курсор у передбачуваний кінець першого абзацу й натиснути клавішу Enter.
З'єднати два абзаци в один можна двома способами:
установити курсор за останнім символом першого абзацу й натиснути Delete;
установити курсор перед першим символом другого абзацу й натиснути Backspace.
При натисканні клавіші Enter у поточну позицію курсору уставляється незримий символ ¶.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Ms word:друк документів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок