Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Операційні системи. Windows

Операційні системи. Windows

Назва:
Операційні системи. Windows
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,24 KB
Завантажень:
950
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.1


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Операційні системи. Windows


План
Історія створення Windows
1. Windows
2. ОС Windows 2.0.
3. Використання процесора 80386
4. Windows 3.0
5 Windows 3.1.
6. Windows for Workgroups 3
7 Windows NT 3.5
8 Windows 95
9 Windows NT 4.0.
10. Windows 98
11 Windows 2000
12 Windows XP


Історія створення Windows
Операційна система — це програма, що виконує функції посередника між користувачем і комп'ютером.
ОС, виконуючи роль посередника, переслідує дві мети: ефективно використовувати комп'ютерні ресурси і створювати умови для ефективної роботи користувача.
Як ресурси комп'ютера зазвичай розглядають.—
час роботи процесора;—
адресний простір основної пам'яті;—
устаткування введення/виведення;—
файли, що зберігаються в зовнішній пам'яті. Таким чином, основні компоненти ОС:—
управління процесами (розподіляє ресурс — процесорний час);—
управління пам'яттю (розподіляє ресурс — адресний простір основної пам'яті);—
управління пристроями (розподіляє ресурси — устаткування введення/ виведення);—
управління даними (розподіляє ресурс — дані або файли).
Функціонування комп'ютера після вмикання живлення починається із запуску програми первісного завантаження — Boot Track. Програма Boot Track ініціалізує основні апаратні блоки комп'ютера й регістри процесора (CPU), накопичувач пам'яті, контролери периферійного устаткування. Потім завантажується ядро ОС, тобто Operating System Kernel.
Надалі ОС реагує на події, які відбуваються в системі, як програмні, так і апаратні, і викликає модулі, що відповідають за їхнє виконання.
ОС є як середовищем для організації роботи користувача, так і середовищем виконання й взаємодії різних програм.
На даний момент найпоширенішою операційною системою на ПК є операційна система Windows фірми Microsoft. Кількість проданих копій Windows вимірюється сотнями мільйонів екземплярів.
У ті часи, коли робота над Windows тільки починалася, вважалося, що майбутнє належить інтегрованим середовищам. Фірма VisiCorp — творець першої електронної таблиці VisiC ale, займалася створенням пакета Vision, що працював І v текстовому режимі з можливістю управління маніпулятором «миша» Пакет І призначався для об'єднання кількох програм однією багатовіконною оболонкою Фірма Quarterdesk у той час розробляла пакет DESQ. що згодом став основою для й багатозадачного середовища DESQView.
Позиція фірми Microsoft була іншою Після відвідування дослідницького цен і гра Xerox PARC президент фірми Білл Гейтс вирішив зайнятися створенням графічного середовища, що послужило б стандартною платформою для розробників прикладних програм Тоді ж цей центр відвідав і Стів Джобс, творець комп'ютерів Macintosh і пізніше NeXT Яке враження на обох молодих людей справило побачене добре відомо. Отже Microsoft поставила собі завдання створити платформи для розробників Передбачалося забезпечити розробників вмонтованими функціями для реалізації інтерфейсу користувача і його компонентів (вікон, меню, па печей діалогу), що могли б управлятися за допомогою клавіатури або миші
Коли робота над середовищем Windows тільки починалася, у розпорядженні Microsoft був комп'ютер із процесором 8088 і максимальним обсягом пам'яті 640 КЬ Передбачалося, що користувачі цього середовища мають приблизно 2% КЬ пам'яті, а жорсткий диск їм недоступний через високу ціну Найкращим графічним адаптером у ті часи був CGA із роздільною здатністю 320 на 200 при І роботі з чотирма кольорами Адаптер Hercules, який забезпечував роздільну здатність 720 на 348 у монохромному режимі, був тоді новинкою Робота графічного середовища в таких умовах була, безумовно, повільною У 1983 р почали являтися перші відомості про розробку Windows.
Наприкінці 1984 р здавалося, що розробка Windows не завершиться ніколи У листопаді 1984 р фірма Microsoft оголосила, що вихід Windows відкладений до червня наступного року На той час на ринку були присутні два аналогічні продукти - TopView фірми IBM і VisiOn фірми VisiCorp. обидва працювали в текстовому режимі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Операційні системи. Windows

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок