Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Всесвітня виставка

Всесвітня виставка

Назва:
Всесвітня виставка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,58 KB
Завантажень:
5
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Коломийський коледж комп’ютерних наук
Реферат
на тему:
Всесвітня виставка
“CeBIT 2001”

Коломия-2001
Пристрої збереження інформації
На CeBIT була представлена безліч відомих технологій у нової
реинкарнации. У перший же день я побачив привід DVD-ROM… з підтримкою True-X. Якщо коротко, ця система дозволяє зчитувати кілька доріжок за один прохід, збільшуючи швидкість зчитування даних з диска при збереженні щодо невисокої швидкості обертання диска. Схема роботи показана на малюнку:
Раніше True-X застосовувався лише в CD-ROM. Однак компанія Infineon розробила спеціальне одночіпове рішення для застосування подібної технології саме в DVD, а компанія Afreey представила DVD-ROM на основі цієї технології з застосуванням цього самого чіпа, що дозволяє домогтися 25х швидкості в режимі DVD і 100х у режимі CD-ROM. Виглядає це так:
Afree випустила аналогічний пристрій і для ноутбуків:
Більш того - представила портативний DVD плеєр з тією же технологією:
А в CD-RW світі і без True-X живеться непогано. Yamaha щосили рекламувала свій CD-RW привід марки CRW2200 з формулою 20/10/40. Новинка використовує систему SafeBurn для запобігання помилок при порожньому буфері і, проте, має буфер 8 Мб. Доступні інтерфейси - IDE і SCSI для внутрішніх моделей; SCSI, FireWire і USB 2.0 для зовнішніх моделей. Як і останні моделі Plextor, ця модель підтримує читання і запис CD-TEXT.

Але навіть 20-швидкісна Yamaha не зрівняється по продуктивності з роботизированою копіювальною станцією LSK DiscJet 7: ви просто заряджаєте її стопкою чистих дисків (до 200 шт.) і дивитеся, як маніпулятор спритно кидає чисті диски в топку чотирьох CD-RW приводів Plextor, а по закінченні запису складає їх праворуч:
Система здатна записувати до 70 CD-R дисків у годину і підключається до комп'ютера, хоча існують і одиночні версії. Ціна поки невідома.

Однак, як показує практика, CD-R(W) - це далеко не єдиний змінний носій великої ємності, доступний широким масам. Популярні пристрої типу Mobile Rack були також представлені, причому у величезній кількості. З найбільш цікавих моделей варто виділити зовнішній Tragant Mobile Rack: замість одного зовнішнього интерфейсного там стоїть Centronics, через який можна підключити один із двох перехідників - FastSCSI чи USB. Що треба, те і поставимо:
Але справжнім писком у переносних пристроях з погляду портативності є, звичайно, MicroDisk Module. Як вам маленька штучка розміром зо три слота IDE, що містить до 128 Мб енергонезалежної флэш-памяти плюс цей самий інтерфейс, що дозволяє просто застромити її в слот і одержати той же вінчестер:
Випускаються ці крихітки у варіантах від 32 до 128 Мб, причому інтерфейс може бути як 40 pin (стандартний IDE), так і 44 pin (компактний IDE). За заявою представників фірми, 128 Мб модуль буде коштувати близько 180$. Галуззю використання цих пристроїв можуть стати промислові комп'ютери, де в умовах вібрацій і температури надійніше буде застосовувати MicroDisk Module, ніж стандартні вінчестери, та й у переносних комп'ютерах вони можуть виявитися більш ніж до речі.
Якщо ж вам необхідно захистити переносний пристрій збереження інформації від стороннього втручання, то на допомогу може прийти продукція фірми LoqWare. Візьміть 2.5" IDE диск і помістите його в модуль LoqDrive 250SP/250SPR, що може підключатися по інтерфейсі USB до будь-якого комп'ютера. Фокус полягає в тому, що інформація на диску шифрується на лету з застосуванням відбитка пальця власника, тобто, навіть якщо диск витягти, прочитати його не удасться. Модуль має убудований сенсор для зчитування відбитків і досить компактний для того, щоб покласти його в чи дипломат портфель:
Система може бути набудована на розпізнавання декількох відбитків. Компанія пропонує рішення і для убудованих у системний блок дисків. Модулі LoqDrive 525SCR і 350SCR встановлюються в 5.25" і 3.5" відсіки відповідно і мають IDE інтерфейс, а усередині містять по одному 3.5" і 2.5" вінчестеру. На відміну від попередньої моделі тут можна проводити додаткову аутентификацию по смарт-карте:
На знімку видний проріз для смарт-карти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Всесвітня виставка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок