Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Настроювання зображення

Adobe Photoshop 6.0. Настроювання зображення

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Настроювання зображення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,10 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Настроювання зображення


Реальні зображення практично завжди мають дефекти. Як ви вже знаєте, корекцію бажано проводити з зображенням цілком, щоб поліпшити тоновий баланс і контрастність, відновити вірний колірний баланс для всіх деталей узгоджено. Після виконання цих операцій зображення одержує оптимальні тонові і колірні характеристики. Тепер починається тонка робота.
Насамперед, необхідно позбутися від шумів, до яких відноситься пил, дрібні подряпинки, волоски, растр (при скануванні друкованих оригіналів), зерно для сильно збільшених фотозображень, характерні регулярні структури ("квадратики" і кольоровий бруд), що виникають при збереженні файлa у форматі JPEG із завищеною компресією. Для ліквідації артефактів; зображенні використовуються фільтри размивання, що знищують деталі.
Після цього варто підвищити загальну різкість. Для зображень, призначених до печатки, різкість обов'язково потрібно трохи завищити. При печатці на папері неминуче відбувається деяке расплывание фарби, і надлишкова різкість буде усунута. Якщо запасу по різкості немає, надруковане зображення буде розмитим.
Потім досліджуйте зображення. Часто буває, що сюжетно важливі деталі занадто темні чи занадто світлі, а зміна тону по всьому зображенню приводить до небажаних змін в інших деталях. У цьому випадку спробуйте обережно змінити тоновий баланс в обраній ділянці зображення. Наприклад, деякі зображення мають нерівномірне висвітлення, відблиски через неправильно обрані умови чи зйомки неакуратного прояву. Випадки місцевої колірної корекції зустрічаються рідше. Вони зв'язані з досягненням спеціального ефекту, видаленням зайвого кольору після тонової корекції й ін.
Сюжетно важливі деталі можна зрительно виділити, збільшивши їхню різкість. Не представляють інтересу ділянки обробіть фільтром размивання, знизивши різкість. У результаті зображення стане більш виразним.
Коли ваше зображення приведене до необхідної різкості, у ньому можуть бути непотрібні деталі (якийсь об'єкт випадково потрапив у кадр), чи навпаки, отсутствовать важливі фрагменти (стертий чи ділянка відірвана куточок). Для виправлення таких дефектів прийдеться застосувати спеціальні інструменти і діяти дуже акуратно. У багатьох випадках погрішності змістовного плану можна ліквідувати.
Всі описані прийоми роботи застосовуються як для поліпшення зображення, так і для додання природного виду монтажам.
Корекція різкості зображення
Зображення гарної якості повинне бути чітко сфальцьованим - різким (якщо, звичайно розфокусовка не використовується як художній прийом). Відсутність різкості означає, що зображення не має дрібних деталей. У програмі Adobe Photoshop є спеціальний інструмент Sharpen і кілька фільтрів, що здійснюють візуальне посилення різкості. Усі фільтри різкості працюють за рахунок збільшення контрасту між пикселями зображення. У результаті виявиться, що на зображенні з'явилися відсутні дрібні деталі. Насправді вони просто стали більш контрастними. Потрібно помітити, що ніякі інструменти Photoshop не повернуть відсутніх деталей. Якщо зображення сильне розмито, його неможливо зробити ідеально чітким.
Фільтри різкості
Фільтри, що підсилюють різкість зображення, викликаються з меню Filter, група Sharpen. Вони розрізняються алгоритмом підвищення контрасту і ступенем впливу на зображення. З чотирьох фільтрів три - це команди прямої дії: вони не вимагають додаткових установок.
Команда Sharpen підвищує різкість зображення за рахунок посилення контрасту сусідніх пикселів. Команда Sharpen More виконує ту ж операцію, але діє сильніше. Команда Sharpen Edges знаходить у зображенні області зі значними змінами кольору і робить перехід між квітами коротше, при цьому всі інші області (із плавними переходами) зберігаються без зміни.
1. Відкрийте файл holiday.jpg. У даному зображенні різкість знижена. Головним персонажем, безумовно, є сидяча баба. Для залучення до неї уваги підсилимо різкість рис обличчя.
2. Виберіть інструментом Rectangular Selection фрагмент зображення, що включає в себе обличчя баби, і випробуйте дію обох фільтрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Настроювання зображення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок