Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Word. Дії з об'єктами WordArt.

Word. Дії з об'єктами WordArt.

Назва:
Word. Дії з об'єктами WordArt.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,27 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Word. Дії з об'єктами WordArt.


Мета: Уміти вставляти в документ різні об’єкти: картинки, художньо оформлені слова (WordArt).
План:
Створити два об'єкти WordArt.
Вставити в документ картинку з галереї ClipGallary.
Вставити в документ інший документ.
Створити кадр і вставити в нього таблицю.
Вставити в документ об'єкт з графічного файлу.
Вставити гіперпосилання.


Теоретичні відомості:
Окрім звичайного тексту, рисунків, автофігур, таблиць і діаграм, текстовий документ може містити ще й інші об'єкти: кадри, картинки, фотографії, гіперпосилання, текстові ефекти, графічні та мульти-медійні елементи тощо. Об'єкт — це автономний елемент документа. Його можна переміщати, змінювати розміри, форматувати, обгортати текстом тощо.
Розглянемо роботу з об'єктами. Об'єкт вставляють командою Вставити об'єкт певного типу. Після вставляння об'єкта текстовий редактор автоматично переходить у режим розмітки сторінки. У звичайному режимі об'єкти будуть невидимі.
Створені в документі різні тексти і таблиці є елементами документа, а не об'єктами. Переміщати їх можна лише через буфер обміну. Щоб елемент текстового документа став об'єктом, його треба помістити в кадр або створити (наприклад, таблицю) в кадрі.
Кадр (TextBox) — це прямокутна рамка, у яку поміщають різні елементи документа та інші об'єкти: таблиці, діаграми, окремі слова чи тексти, рисунки, фотографії тощо. Кадри створюють для того, щоб за їх допомогою ефективно розміщати інформацію у тексті. Кадр має рамку. її можна робити кольоровою або невидимою (білою). Кадри можна заповнити кольоровим фоном або текстурою. Декілька кадрів можна зв'язати між собою для забезпечення ефекту "переливання" тексту з одного кадра в інший.
Об'єкт займає один рядок у документі. Якщо він неширокий, то поруч варто розміщати інший об'єкт або вводити текст. Такий текст має обгортати об'єкт, як це можна бачити в газетах, журналах чи книжках.
Рисунок 1 – Способи обгортання об'єкта текстом.
Є декілька способів обгортання об'єкта текстом (рис. 1). їх вибирають з меню: Формат Конкретний об'єкт (наприклад, Кадр) Закладка Обгортання. За допомогою інших закладок задають кольори ліній, замалювання робочого поля, розміри тощо.
Командою Вставити у документ можна вставляти також номери сторінок, перехід на нову сторінку, інший документ з деякого файлу, поточну дату і час, примітки, закладки, спеціальний символ, автотекст, математичні формули та всі інші об'єкти, доступні для цього редактора у даній операційній системі.
Розглянемо, як зображення на екрані можна занести в деякий документ як об'єкт. Натиснемо на клавішу Print Screen — вигляд екрана перенесеться в буфер обміну. Запустимо графічний редактор Paint і скопіюємо вміст буфера у графічний документ. Доопрацюємо зображення екрана як картинку і збережемо його у файлі з розширенням bmp. Потім лише потрібно повернутися у текстовий документ і вставити графічний файл у заздалегідь створений кадр.
WordArt. Розгорніть газету чи журнал, зверніть увагу на красиво оформлені рекламні оголошення. їх створюють, зокрема, за допомогою редактора текстових спецефектів WordArt.
Редактор спецефектів WordArt працює в двох режимах:
використання еталонних зразків ефектів (рис. 2) і панелі інструментів WordArt (рис. 3);
Рисунок 2 – Еталонні зразки оформлення слів у WordArt.
Рисунок 3 – Панель інструментів WordArt містить такі кнопки: додати об'єкт, змінити текст, колекція, формат об'єкта, форма, повороти тощо.
2) створення об'єкта (ефекта) вручну засобами меню і панелі інструментів програми Microsoft WordArt x.x.
Вручну за допомогою полів-списків і кнопок на панелі інструментів програми WordArt (це інша, ніж на рис. 3, панель) можна вибрати:
форму накреслення тексту;
назву шрифта, його розмір, вигляд написання;
розташування тексту, зокрема, повороти;
затінювання (заливку) букв (Shading);
тип падаючої тіні (Shadow);
товщину і колір букв (Border).
Об'єкт, створений вручну, не можна перемістити. Якщо клацнути на такому об'єкті, він буде охоплений чорними прямокутними маркерами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Word. Дії з об'єктами WordArt.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок