Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Електронні видавничі системи

Електронні видавничі системи

Назва:
Електронні видавничі системи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,00 KB
Завантажень:
108
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Електронні видавничі системи


Фірма "Сцітекс" випустила повнокольорову систему розміток сторінок Visionary на базі персональної ЕОМ Аррle Масіntosh, що призначена для художньо-графічних настільних видавничих робіт.
Це перша повнокольорова система розмітки сторінок на базі персональної ЕОМ з прямим доступом до електронних операцій попередньої обробки для друкованих видань об'єднує в собі функціональні можливості проектування на базі дешевих настільних ЕОМ зі швидкістю та продуктивністю обробки електронних видавничих систем серії Response фірми "Сцітекс", яка дозволяє користувачам створювати повні кольорові сторінки з розміщенням тексту і графічних зображень.
Система Visionary складається з персональних ЕОМ Аррle Масіntosh II, настільного кольорового скануючого пристрою з розв'язувальною спроможністю 300 точок на дюйм фірми "Шарп", пристрою для виготовлення кольорового пробного відбитку фірми "Міцубісі" і пакету програм Handshake Х-рress фірми "Сцітекс" для підтримки програмно апаратного інтерфейсу.
Пакет програм Handshake Х-рress, що є спільною розробкою фірм "Сцітекс" і "Кварк", дозволяє користувачам системи Visionary розмічати сторінки, набирати текст і вводити графічні зображення до передачі цих даних в електронно-видавничу систему фірми "Сцітекс" для кінцевого виробництва окремих сторінок чи складних багатосторінкових документів.
З допомогою цієї системи розробники можуть здійснювати введення кольорових зображень стандартної якості та інших художніх зображень через настільний скануючий пристрій фірми Шарп. Після введення в систему над зображеннями можна здійснювати операції повороту, кадрування, масштабування і перенесення розташування в інтерактивному режимі на системі Visionary. Інші засоби проектування та розмітки складаються з операцій нанесення сітки, зміни кольорового фону, виділення вікон зображення, визначення кольору (з допомогою прямої вказівки значень складових кольорів, кольорової бібліотеки Panton з можливістю вказування користувачем палітри тощо), використання лінійок, рамок і кутів.
Проектувальнику зображення буде виводитись у повному кольорі як окрема сторінка, частина сторінки, загальний вигляд і кілька сторінок одразу.
На додаток до введення зображень, що скануються, система дозволяє також включати файли однотонних ділянок та малюнків системи фірми "Сцітекс", а також зображень у форматі ЕОМ Масіntosh. Текст, який виводиться в реальному вигляді та автоматично заповнює простір неправильної форми, перевтілюється на один з 36 високоякісних шрифтів Bitstream. За будь-якої зміни стилю чи змісту в процесі виводу на екран автоматично виконуються переноси та операції вирівнювання тексту. Друкарські операції контролю включають кернування, встановлення ширини гарнітури і кольору. Вихідний текст може також вводитися з допомогою будь-яких поширених редакторів тексту.
Комп'ютерні видавничі системи стають у нагоді навіть злодіям. Як повідомив американський тижневик "Тайм", у північній частині США відмічалась циркуляція значної кількості підроблених чеків (більше 100). Поліція провела розслідування і знайшла в одному з приватних будинків підпільну майстерню, обладнану ІВМ-сумісним персональним комп'ютером, сканером та лазерним принтером.
На жорсткому магнітному диску комп'ютера було знайдено велику кількість записаних у цифровій формі чеків, прав водіїв і службових посвідчень. Злочинці використовували для підробки чеків сучасну персональну обчислювальну техніку з програмним забезпеченням типу "настільної видавничої системи", яка дозволяє з допомогою відносно невеликого набору обладнання випускати видання цілком професійного поліграфічного виконання. Отримані таким чином документи важко відрізнити від справжніх, оскільки в їх виробництві використовуються подібні технології. При цьому сума витрат злочинця на підготовку до випуску підробок, які важко розпізнаються, різко знижуються.
Технологія підробки дуже проста. Злочинець сканує справжній документ, отримуючи його образ у цифровій формі. Далі він змінює цей образ, користуючись програмами типу "графічний редактор": дописує нулі після суми виплати, знищує ім'я покупця та вписує своє і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Електронні видавничі системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок