Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Основні відомості про редактор формул

Основні відомості про редактор формул

Назва:
Основні відомості про редактор формул
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,62 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему:
Основні відомості про редактор формул


Редактор формул, що використовується з застосуваннями компанії Microsoft, є спеціальною версією редактора формул MathType, створеного компанією Design Science, Inc.
За допомогою редактора формул можна утворювати складні математичні вирази, вибираючи символи з панелі інструментів та, вводячи змінні та числа. При утворенні формул розмір шрифтів, інтервали та формати автоматично регулюються для збереження відповідності математичних типів. Змінювати форматування можна й у процесі роботи. Існує також можливість перевизначати автоматичні стилі.
Нижче наводиться приклад математичного виразу, що підготовлений у редакторі формул.
Виклик редактора формул
Щоб викликати редактор формул, виконайте одну з наступних процедур.
·     Виберіть команду «Объект...» у меню «Вставка» та у полі «Тип объекта» вкладки «Создание» виберіть «Microsoft Equation 2.0».
·     Ви можете, використовуючи команду «Настройка...» у меню «Сервис», помістити на стандартну панель інструментів кнопку , за допомогою якої редактор формул буде викликаний відразу.
·     Якщо вам необхідно редагувати готову формулу, просто двічі натисніть на ній кнопкою миші.
·     Виділіть формулу та виберіть команду «Объект Формула» у меню «Правка», а потім виконайте підкоманду «Открыть».
·     Запустіть редактор формул як окреме застосування.
В залежності від обраних дій на екрані з’явиться вікно формули, панель інструментів формули та/або вікно редактора формул:
Команди меню редактора формул
Ці команди повністю доступні у вікні редактора формул. Але навіть, коли вікно редактора формул не з’являється, більшість із них доступна через головне меню Word’а. Зауважимо, що останнє докорінним чином змінюється.
Команди меню «Файл»
Команди меню «Файл» дозволяють розмістити та поновити формули в документі, а також завершити роботу з редактором формул.
Ці команди доступні тільки у тому випадку, якщо редактор формул був запущений як окреме застосування або після виділення формули була вибрана команда «Правка | Объект Формула | Открыть».
Команда | Дія
«Обновить» | Поновлення формули в документі без закриття вікна редактора формул
«Выход и возврат в документ» | Закриття всіх вікон редактора формул, завершення роботи з ним та поновлення формули в документі (якщо до неї були внесені зміни)
Команди меню «Правка»
Меню «Правка» містить команди, призначені для зміни формул. За допомогою цих команд можна переміщати або копіювати елементи формул, використовуючи буфер обміну.
Команда | Дія
«Отменить» | Відміна останньої виконаної дії. Якщо останньою операцією була відміна, то вибір цієї команди приводить до відбудови скасованої дії. Якщо відміна операції неможлива, команда у меню стає недоступною
«Вырезать» | Видалення виділених елементів формули із занесенням їх до буферу обміну. Попередній уміст буферу обміну губиться та не відбудовується навіть після вибору команди «Отменить удаление в буфер»
«Копировать» | Копіювання виділених елементів формули до буферу обміну. Попередній уміст буферу обміну губиться та не відбудовується навіть після вибору команди «Отменить копирование в буфер»
«Вставить» | Вставка умісту буферу обміну в формулу в позицію курсору або замість виділеного фрагменту. Якщо буфер обміну містить щось, крім формули, на екрані з’явиться повідомлення про помилку
«Удалить» | Видалення виділених елементів формули без занесення до буферу обміну. Уміст буферу обміну не змінюється при виконанні цієї команди
«Выделить все» | Виділення всієї формули, в тому числі її елементів, що знаходяться за межами вікна
Команди меню «Вид»
Меню «Вид» містить команди, які визначають вигляд вікна редактора формул та вигляд формул, що розташовані в ньому.
Команди зміни масштабу («100%», «200%», «400%» та «Масштаб») доступні лише у тому випадку, якщо редактор формул був запущений як окреме застосування або після виділення формули була вибрана команда «Правка | Объект Формула | Открыть».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Основні відомості про редактор формул

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок