Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інформаційна система ООН

Інформаційна система ООН

Назва:
Інформаційна система ООН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,02 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат
на тему:
Інформаційна система ООН


Структура ООН вміщує десятки інформаційних систем, що виконують ту чи іншу функцію ООН, як світової міжнародної організації. Кожна з інформаційних систем має складну ієрархічну структуру, багатогранні функціональні та інформаційні характеристики для ефективного управління міжнародною спільнотою. Ми розглядаємо як приклад, який характеризує все вищесказане, інформаційну систему ООН, яка займається стандартизацією інформаційних систем та технологій. На цьому прикладі можливо зрозуміти всю багатогранність та універсальність таких інформаційних систем.
Для ХХ ст. характерно створення могутньої міжнародної системи спеціалізованих організацій для планової розробки нових концепцій та технологій, їх гармонізації та сертифікації як міжнародних стандартів, управління життєвим циклом стандартів інформаційних технологій, щоб утримувати їх в узгодженому стані, розробки методів і засобів атестації інформаційних систем.
Розглянемо організаційну структуру ООН у сфері стандартизації інформаційних технологій. Організаційна структура ООН, що підтримує процес стандартизації інформаційних технологій, вміщує три основні групи організацій:
1. Міжнародні організації, що входять до структури:–
ISO (International Organization for Standardization – Міжнародна організація зі стандартизації);–
IEC (International Electrotechnical Commission – Міжнародна електротехнічна комісія);–
ITU-T (International Telecommunication Union – Telecommunica– Міжнародний союз з телекомунікації – телекомунікація). До 1993 р. ця організація мала іншу назву – CCITT (International Telegraph and Telephone Consultative Committee – Міжнародний консультативний комітет з телефонії та телеграфії).
2. Промислові професійні або адміністративні організації:–
IEEE (Institute of Electrical and Electronic Engineers – Інститут Інженерів по електротехніці та електроніці) LAN IEEE 802, POSIX;–
Internet та IAB (Internet Activities Board – Рада управління діяльністю Internet) TCP/IP;–
Regional WOS (Workshops on Open Systems – Робочі групи з відкритих систем). OSE-profiles.
3. Промислові консорціуми:–
ECMA (European Computer Manufactures Association – Європейська асоціація виробників обчислювальних машин) OSI, безпека, управління, Office Document Architecture (ODE);–
OMG (Object Management Group – Група управління об'єктами) RM: Common Object Request Broker Architecture (COBRA);–
X/Open (Організована групою постачальників комп'ютерної техніки) X/Open portability Guide (XPG4) Common Application Environment;–
NMF (Network Management Forum – Форум управління мережами);–
OSF (Open Software Foundation – Заснування відкритого програмного забезпечення). Має наступні пропозиції: OSF/1 (Погоджується зі стандартом POSIX, XPG4). MOTIF – графічний інтерфейс користувача (Distributed Computer Environment). DCE – технологія інтеграції платформ: DEC, HP, SUN, MIT, Siemens, Microsoft, Transarc DME (Distributed Management Environment).
Міжнародні організації зі стандартизації, що входять до структури ООН:–
ISO (International Organization for Standartization – Міжнародна організація зі стандартизації);–
IEC (International Electrotechnical Commission – Міжнародна електротехнічна комісія);–
ITU-T (International Telecommunications Union – Міжнародний союз з телекомунікацій).
У 1987 р. ISO та IEC об'єднали свою діяльність у сфері стандартизації ІТ і створили єдиний орган – JTC1 (Joint Technical Committee – Об'єднаний технічний комітет 1), що призначений для формування всеохоплюючої системи базових стандартів у сфері ІТ та їх розширення для конкретних сфер діяльності. Робота над стандартами ІТ в JTC1 тематично розподілена за підкомітетами (Subcommittees – SC ).
У доповнення створено спеціальну групу з функціональних стандартів (Special Group on Functional Standards – SGFS) для обробки пропозицій з Міжнародних стандартизованих профілів (International Standardized Profiles – ISP), що є розподілом профілів ІТ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Інформаційна система ООН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок