Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Використання зображень

Використання зображень

Назва:
Використання зображень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,07 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Пошукова робота
на тему:
Використання зображень


Вважається, що саме можливість використовувати графіку зумовила перетворення World Wide Web з чисто технічного і наукового інструмента в найважливішу складову сучасної поп-культури. У наш час ми часто можемо спостерігати, що повна відсутність зображень на Web-сайті може просто відштовхнути відвідувачів (проте, зайва перевантаженість зображеннями позначається на швидкості завантаження і приводить до схожих результатів).
Суворо кажучи, HTML не призначений для зберігання зображень. Замість цього в код HTML вміщуються посилання на файли зображень і, можливо, деякі команди форматування для них. При завантаженні файла в форматі HTML браузер прочитує посилання на графічні файли, запитує їх з Web-сервера і відображає відповідно до їх місцезнаходження, визначеного в коді HTML. Проте на практиці зображення і текст на Web-сторінці тісно пов'язані між собою і звичайно спеціально розробляються дизайнерами так, щоб доповнювати одне одного.
У Microsoft FrontPage передбачені не тільки засоби, які дозволяють отримати доступ до будь-яких методів розміщення графічних файлів на Web-сторінці, але й засоби інтегрованого перегляду зображень, а також (в дещо обмеженому варіанті) засоби редагування зображень.
Розміщення зображень на Web-сторінці
Найпростіший спосіб помістити зображення на Web-сторінку - це його перетягнути. На мал. 1 показано, як ви можете перетягнути малюнок зі списку Folder List в режимі Page View прямо на Web-сторінку, що редагується. При перетягненні зображення буде розміщене в тому місці, де на сторінці знаходиться курсор вставки. Вставляти зображення можна й іншими способами, наприклад:
перетягнути зображення з Windows Explorer;
перетягнути зображення з Internet Explorer;
скопіювати зображення в буфер обміну з будь-якої іншої програми і потім вставити її у FrontPage;
перетягнути зображення з однієї відкритої Web-сторінки на іншу;
перетягнути зображення з місця на місце на відкритій сторінці.
Зображення можна вставляти і за допомогою меню Insert. Виберіть Picture, а потім - From File. У результаті відкриється діалогове вікно Picture, яке наведено на мал. 6.2.
Переміщення зображення з іншої програми програми (нanpиклад, Windows Explorer) – це завжди копіювання
Мал. 1. Переміщення зображення на сторінку
Мал. .2. Для вставки зображень у FrontPage використовується діалогове вікно Picture
Спочатку в діалоговому вікні Picture відкривається папка поточного FrontPage Web. Щоб відкрити будь-яку вкладену папку, можна просто клацнути по її назві, а щоб перейти на рівень вище, скористайтеся кнопкою Up One Level в панелі інструментів.
Як вибрати зображення за допомогою браузера
Для пошуку зображень для вставки за допомогою Web-браузера виконайте наступні дії:
У діалоговому вікні Picture натисніть кнопку Use Your Web Browser To Select А Page Or File. Відкриється вікно браузера.
Відкрийте зображення в браузері. Пересвідчіться, що в браузері відкрите саме зображення, а не сторінка, на якій це зображення розміщене (в рядку адреси в браузері назва файла повинна закінчуватися на JPG, JPEG або GIF).
Поверніться у FrontPage. Шлях до файла зображення буде автоматично вміщений в поле URL діалогового вікна Picture.
Крок 3 простіше виконати, коли на Web-сторінці є прямі посилання на зображення (наприклад, через значки попереднього перегляду). Якщо прямих посилань немає, буває простіше скопіювати адресу URL зображення і вставити її в діалогове вікно Picture. У Internet Explorer можна скористатися полем Address (URL) у властивостях зображення (клацніть правою кнопкою миші по зображенню і виберіть Properties) В Netscape Navigator можна клацнути правою кнопкою миші по зображенню і в контекстному меню вибрати Copy lmage Location.
Ще простіше (але це спрацьовує тільки в Internet Explorer) клацнути правою кнопкою миші по зображенню, вибрати Copy і вставити малюнок прямо на Web-сторінку.
Вставка кліпарта
У FrontPage можна скористуватися загальною для всіх додатків Microsoft Office бібліотекою кліпарта, розширеною за рахунок набору зображень, спеціально призначених для Web.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Використання зображень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок