Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Становлення ринку електронних угод.

Становлення ринку електронних угод.

Назва:
Становлення ринку електронних угод.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,28 KB
Завантажень:
450
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Становлення ринку електронних угод.


Перспективи розвитку інформаційних комунікаційних технологій.
Розвиток всесвітньої мережі комунікацій і комп'ютерних технологій, який проходить останнім часом винятково успішно, обумовлює глибокі зміни в економіці. Вони різко змінюють не тільки уявлення про майбутнє, але й економічні показники сьогоднішнього дня. Спеціалісти виділяють такі перспективні риси недалекого майбутнього:
Широкомасштабне масове впровадження інтелектуальних пристроїв у майже всі без винятку прилади загального та спеціалізованого використання, в тому числі і побутові прилади. Інтелектуальними або розумними пристроями зараз називають потужні мікрокомп’ютери, що керують промисловими і побутовими приладами. Їх впровадження дозволить автоматизувати повторювані рутинні роботи, як у діловому житті, так і в побуті, переклавши їх виконання на автоматизовані пристрої.
Створення глобальної тотальної цифрової високошвидкісної мережі на основі інтеграції всіх видів зв’язку дозволить під’єднувати до неї будь-які інтелектуальні пристрої. В недалекому майбутньому глобальна інформаційна магістраль стане настільки ж доступною, як і лінії електропередач.
Виникнення глобального ринку миттєвої і достовірної інформації про товари і послуги, яке грунтуватиметься на вибухоподібному збільшенні інтелектуальних пристроїв, пов'язаних через мережу.
Радикальне зменшення внутрішньофірмових витрат. По-перше, це пов’язане з підвищенням ефективності управління діяльністю, зокрема створенням гнучких віртуальних виробничих зв’язків, налагодженням прямих виходів на споживачів, оминаючи дорогі і громіздкі складські приміщення. По-друге, витрати впадуть за рахунок підвищення продуктивності праці в цілому по організації за рахунок автоматизації рутинних та повторюваних процесів, і зокрема за рахунок впровадження безпаперового обігу документів.
Подальший розвиток та вдосконалення мережних аукціонів, які стануть головною формою торгівлі, де ціна на товар буде гнучко формуватися в режимі реального часу. В промислово розвинутих країнах вже зараз, так почали працювати авіакомпанії, і незабаром до них приєднаються телекомунікації й енергетика. Можливо, що домовлятися про ціну один з одним будуть не люди, а інтелектуальні пристрої покупця і продавця, орієнтуючись на сформовані ціни.
Прозоре формування цін на товари та послуги. Дотепер, компанія могла приховувати механізм формування цін за спиною якісних виробів і сильних торгових марок. Проте в майбутньому з одного боку спрямованість на відкритість задіяних в компанії інформаційних технологій неминуче призведе до висвітлення дії затратних механізмів. А з іншого боку потрібно відзначити зростання зацікавленості у цьому питанні і самих споживачів. Тільки кращі організації у своїх секторах виживуть в нову епоху.
Віртуалізація організацій, яка полягає в тому, що на зміну усталеним компаніям з централізованою вертикальною організаційною структурою прийдуть віртуальні компанії, які складатимуться з окремих спеціалізованих об’єднаних на час проведення спільної політики. У сімдесятих роках флагмани комп'ютерної промисловості, такі, як IBM або HP виготовляли виріб від початку і до кінця. Тепер цей сектор роздробився: мікропроцесори робить Intel; операційні системи - Microsoft; прикладні програми - тисячі різних фірм; складання комп'ютерів - Compaq, Dell, IBM; мікросхеми пам'яті - Intel, IBM; роздрібний продаж - MicroAge, CompUSA; і системні інтегратори - Andersen, EDS, IBM. Фірма IBM зараз є конгломератом спеціалізованих компаній, спрямованих на зовні набагато більше, ніж всередину корпорації. Вже сьогодні такі ж зміни проходять в сфері телекомунікаційних і фінансових послуг. Цей процес продовжуватиме розвиватися і надалі.
Зростання ролі покупця в парі покупець - продавець. Так, зокрема, покупці зможуть формувати віртуальні організації для оформлення певних замовлень. Завдяки Інтернету, наприклад, тисяча можливих роздрібних покупців Toyota Camry може об'єднатися і вимагати значних знижок на партію в тисячу машин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Становлення ринку електронних угод.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок