Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Розробка проекту на побудову локальної обчислювальної мережі в адміністративному корпусі ВАТ "Промприлад"

Розробка проекту на побудову локальної обчислювальної мережі в адміністративному корпусі ВАТ "Промприлад"

Назва:
Розробка проекту на побудову локальної обчислювальної мережі в адміністративному корпусі ВАТ "Промприлад"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,33 KB
Завантажень:
324
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
1. Вступ.
Метою даного документу є розробка проекту на побудову локальної обчислювальної мережі в адміністративному корпусі ВАТ "Промприлад". Для забезпечення повноцінного функціонування служб і підрозділів інтегрована телекомунікаційна система повинна включати наступні складові елементи:
- локальна обчислювальна мережа (ЛОМ), як основа автоматизованої системи обробки даних;
- телефонна мережа на базі цифрової АТС;
- структурована кабельна система (СКС) як фізична основа комунікаційної мережі для забезпечення передачі даних;
- мережа гарантованого електроживлення, як допоміжна інженерна система забезпечення безперебійної роботи банку;
- контур технологічного телекомунікаційного заземлення, як основа безаварійного функціонування.
Цей документ містить інформацію тільки про ЛОМ,як складову ІТКС. Матеріали і обладнання, яке застосовується при монтажі ЛОМ мають сертифікати відповідності і дозволені для використання в Україні.
2. Локальна обчислювальна мережа.
Необхідність спільного використання інформації багатьма користувачами в межах однієї утанови (підрозділу) обумовила широке застосування високошвидкісних і надійних обчислювальних мереж (ОМ). Особливо актуальне це питання для великих підприємств, де використання сучасної обчислювальної техніки і специфіка роботи цих установ накладають певні умови щодо роботи обчислювальної мережі. Планування мережі проходить в декілька етапів :
визначення вимог до мережі і її розміру;
- розділення мережі на сегменти і визначення робочих груп, робочих зон;
- оцінка можливого росту мережі;
складання плану управління мережею; розробка питань безпеки і надійності; вибір активного обладнання; створення кабельної системи;
В даному розділі визначаються кількість вузлів, серверів, сегментів ЛОМ, діаметр мережі, види програмних комплексів і їх вимоги до швидкості передачі. Оцінюється можливість збільшення чисельності вузлів і об'єму передачі даних. Розглядається концепція управління мережею, а також безпека і надійність.
2.1 Розмір мережі. Розділення на сегменти і визначення робочих зон.
Розмір в даному випадку визначається головним чином кількістю користувачів, яких повинна обслуговувати мережа. Планується охоплення мережею кімнат 3 та 4 поверхів приміщення адмін. корпусу з розташуванням серверної на 4-му поверсі (комп'ютерами охоплюються більшість кімнат будови).
Виходячи з розрахунків та техн.умрв планується робота в ОМ 20 робочих станцій та 1 сервера.
В ЛОМ ВАТ "Промприлад" повинна забезпечуватись надійна робота різних мережевих протоколів (IPX/SPX, ТСРЛР, NetBEUI ) і операційних систем (Novell NetWare, Windows NT SERVER, Windows 95/98).
Найбільш доцільним, далекоглядним і дешевим в цьому випадку є створення VLAN за принципом доступу до інформації, а в якості центрального керуючого пристрою ~ комутатора


(Switch) з підтримкою VLAN, статичною і динамічною підтримкою таблиці МАС-адрес, SNMP керуванням . Необхідно передбачити гнучкість до модифікацій існуючих і можливість створення нових VLAN. Максимальна кількість VLAN не перевищуватиме 15, так як їх керування буде досить складним.
2.2. Оцінка можливостей росту.
Досвід роботи в обчислювальних мережах свідчить про те, що використання топології Ethernet з швидкістю передачі 10 Mbps при кількісті вузлів більше ніж 20, не дає достатню пропускну здатність. Як наслідок, сповільнюється робота всіх станцій. Для забезпечення необхідної пропускної здатності пропонується використання в опорній частині мережі технології комутованого Fast Ethernet, яка дозволяє забезпечити високошвидкісне з'єднання сегментів мережі і створювати високошвидкісні з'єднання для сучасних суперсерверів.
Для забезпечення високої пропускної здатності ОМ пропонується наступна модель:
1. Опорна (backbone) або магістральна частина мережі будується на технології комутованого Fast Ethernet, з гарантованою швидкістю передачі даних 100 Мбіт/с для кожного з'єднання опорної частини. З'єднує між собою сервери і комутатори з Центральним комутуючим пристроєм. Також до неї включені мережеві станції з високими вимогами що до пропускної здатності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Розробка проекту на побудову локальної обчислювальної мережі в адміністративному корпусі ВАТ "Промприлад"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок