Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Зв’язок, мережні комунікаційні послуги.

Зв’язок, мережні комунікаційні послуги.

Назва:
Зв’язок, мережні комунікаційні послуги.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,90 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Зв’язок, мережні комунікаційні послуги.


Розвиток національного інформаційного ринку.
Початок 1990 років став поворотним моментом в розвитку національного глобального інформаційного ринку в Україні. Підтвердженням цьому можуть служити наступні факти:
По-перше, закінчилась державна монополія на зв’язок, з’явилися ряд спільних підприємств із західними фірмами-виробниками засобів зв'язку, що ввели в експлуатацію виділені міжнародні цифрові мережі і стали пропонувати альтернативні Міністерству зв'язку послуги по передачі мовної інформації, забезпечення факсимільного зв'язку і електронного обміну даними. Змінився і характер діяльності самого Міністерства зв'язку.
Другим свідченням нового стану інформаційного ринку стала поява значної кількості мережних структур, що пропонують своїм користувачам подібний набір послуг. Між цими інформаційними підприємствами виникла реальна конкуренція.
Аналіз сектора інформаційних послуг дає можливість виявити деякі тенденції її розвитку:
кількість підприємств, зайнятих інформаційним бізнесом, зростає, як за рахунок створення самостійних фірм, так і інформаційних служб великих комерційних структур (АІСТ, Аква.5 та інші) у вигляді відділів або самостійних суб’єктів підприємницької діяльності;
зростає зацікавленість провідних зарубіжних фірм у сфері інформаційних послуг, що веде до заповнення інформаційного вакууму, який склався в Україні. Про це говорить, зокрема, відкриття представництв таких компаній, як Dun & Breadstreet, КРМG, Price Waterhouse та інших;
розширюється спектр послуг, які надаються інформаційними підприємствами.
Якщо спочатку діяльність організацій, що займалися інформаційним бізнесом, була спрямована на надання адресно-довідникової інформації по виробниках товарів і послуг в Україні та пошуку зарубіжних партнерів, то зараз пропозиція на ринку інформаційних послуг розширилась, що дозволяє виділити такі основні напрями діяльності:
власне інформаційні послуги (надання адресно-довідникової інформації, телекомунікаційні послуги та інші);
інформаційно-консультаційні послуги, тобто послуги, які мають ознаки, як інформаційного, так і консультаційного характеру (маркетингові дослідження, перевірка надійності партнерів та інші);
консалтингові послуги ( консультування по менеджменту та інші).
Зростання потенціалу послуг зв’язку.
Надзвичайно високий рівень конкурентної боротьби відзначається в секторі надання послуг зв’язку. Визначальною передумовою широкого використання інформаційних технологій став перехід від аналогових до цифрових методів передачі, обробки і збереження інформації. Завдяки цьому в значній мірі покращилася якість та швидкість передачі інформації за рахунок впровадження таких нових видів зв’язку, як супутниковий, волоконно-оптичний, цифровий з частотною модуляцією і цифровий в мережах з стільниковою структурою. Розроблені види зв’язку сприяли широким розробкам і впровадженню локальних (або корпоративних) та глобальних комп’ютерних мереж. Одночасно розроблялися різноманітні високотехнологічні служби для надання нових видів інформаційних послуг в глобальних і локальних мережах. Серйозним проривом в секторі надання послуг зв’язку стала поява недорогих персональних комп’ютерів з великими потенційними можливостями, які буквально забезпечили користувачу “вікно у віртуальний світ інформації”. Сьогодні користувач персонального комп’ютера завдяки послугам локальних та національних мереж отримує доступ до величезних баз даних загального користування та широкого спектру автоматизованих інформаційних служб, а також може підтримувати на якісно вищому рівні ділові та особисті зв’язки. Традиційно пасивні форми сприйняття інформації поступово поступаються місцем перед інтерактивними формами, які забезпечують споживачам широкі можливості інтелектуального розвитку та управління. В той же час для споживачів і постачальників нівелюються відмінності між системами доставки інформації та інформаційним продуктом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Зв’язок, мережні комунікаційні послуги.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок