Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з інструментами в Flash

Робота з інструментами в Flash

Назва:
Робота з інструментами в Flash
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,52 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Робота з інструментами в Flash


Інструмент Zoom (Масштаб) має два параметри: Enlarge (Увеличить) і Reduce (Уменьшить). Кожний рівень використання цих команд змінює зображення в два рази. Окрім цього, якщо на інструменті клацнути два рази, він відобразить фільм в масштабі 100%. Створюючи на робочому полі Flash прямокутник активізованим інструментом Zoom, можна відобразити прямокутну область з максимальним для її повного відображення коефіцієнтом збільшення. Значення масштабу впливає на розмір інструмента, точність позиціонування і вирівнювання об’єктів на робочому полі.
За допомогою інструмента Hand (Рука) можна переміщувати видиму область робочого поля, а подвійне клацання на ньому дозволяє відобразити все робоче поле.
Інструмент Lasso (Лассо) використовується для групового виділення розрізнених проміжків зображення або областей неправильної форми. Після виділення ці області можна перемістити, змінити їх розмір або форму, повернути. В нижній частині панелі інструментів в групі Options (Параметри) вибирається один з трьох режимів інструмента Lasso: Polygon Mode (Режим многоугольника), Magic Wand (Волшебная палочка) і Magic Wand Properties (Свойства волшебной палочки). Параметр Magic Wand (Волшебная палочка) використовується для виділення областей однакового кольору на растровому зображенні, яке було розділено (розглядається Flash в вигляді набору окремих проміжків різного кольору).
Інструмент Arrow (Стрелка) використовується для виділення і переміщення об’єкта або декількох об’єктів по робочому полю, а також для зміни форми ліній і фігур. При виборі інструмента Arrow (Стрелка) в групі Options (Параметри) з’являється п’ять опцій: Snap to Objects (Привязка к объектам), Smooth (Сгладить), Straighten (Выпрямить), Rotate (Вращать), Scale (Масштабировать). Текстові блоки і групи виділяються і переміщуються як єдині елементи. Однак при переміщенні об’єкта, який не згрупований, можна перемістити тільки виділену його частину. Інструмент Arrow (Стрелка) може бути використаний також для дублювання елементів. Для цього потрібно переміщувати об’єкт при натиснутій клавіші <Alt>.
Інструмент Pen (Перо) використовується для точного малювання траєкторій, які складаються з прямих ліній і згладжених кривих. Для малювання викривленого проміжку кривої потрібно клацнути ліві кнопку миші і перетягнути курсор миші, при цьому довжина і напрям переміщення визначає глибину згину і форму поточного сегмента. Як прямі, так і викривлені ділянки, можна змінювати і редагувати, керуючи їх точками. В нижньому правому кутку курсору інструмента Pen (Перо) відображаються маленькі значки:
ґ – коли курсор знаходиться над робочим полем;
+ – коли курсор знаходиться над траєкторією, клацанням можна додати ще одну вузлову точку;
^ – коли курсор знаходиться над існуючою точкою, клацанням можна перетворити її в кутову точку; –
– коли курсор знаходиться над кутовою точкою, клацанням можна видалити її;
о – коли курсор переміщується над вже створеними точками або ділянками траєкторії, клацанням можна завершити фігуру або замкнути траєкторію.
Переміщення інструменту Pen (Перо) при натиснутій клавіші <Ctrl> імітує використання інструменту Subselect (Частичное выделение). При редагування траєкторії виділені точки відображаються як порожні кружечки, а невиділені – заповненими квадратиками.
Інструмент Subselect (Частичное выделение) використовується для переміщування та редагування окремих вузлових точок і дотичних, а також для переміщування окремих об’єктів. Видаляючи вузлові точки можна спрощувати фігури і, таким чином, зменшувати розмір файлу.
Інструмент Pencil (Карандаш) використовується для малювання ліній і фігур. Параметр Pencil Mode (Режим карандаша) визначає три режими обробки ліній: Straighten (Выпрямить), Smooth (Сгладить), Inc (Чернила). Параметр Inc дозволяє відключити обробку ліній і відповідає малюванню вручну. При випрямленні і згладжуванні проходить розпізнавання приблизних форм і їх автоматична корекція (кінці ліній, що знаходяться рядом, об’єднуються).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Робота з інструментами в Flash

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок