Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0.

Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0.

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,69 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0.


Інтерфейс ImageReady
Перед вами головне вікно ImageReady. У перший момент його легко переплутати з Photoshop, настільки схожі вони зовні: та ж панель інструментів, знайомі палітри. Як ми уже відзначали, така подібність не випадкова. Більш уважний погляд відзначить і безліч особливостей. По-перше, це кілька особливих інструментів на палітрі інструментів.
1. Інструмент Rounded Rectangle Marquee. Він призначений для створення виділених областей у формі прямокутника з округленими кутами. Палітра властивостей Options для цього інструмента містить поле Radius, у якому задається радіус округлення в пікселях.
2. Інструменти Rectangle, Rounded Rectangle і Ellipse відразу малюють прямокутник, прямокутник з округленими кутами й еліпс, відповідно. Виділена область при цьому не створюється, а фігура відразу виявляється залита поточним основним кольором.
3. Інструмент Slice призначений для розрізування зображень на прямокутні фрагменти, a Select Slice - для виділення таких фрагментів.
Крім того, на панелі інструментів маються кнопки режимів Show Slices і Hide Slices, що відповідають однойменної команді-перемикачу з меню Slices. У першому режимі відображаються границі фрагментів, на які розрізане зображення, а в другому - немає.
Редактор ImageReady має і кілька особливих палітр
Optimize Палітра містить параметри оптимізації зображень для експорту в обраний формат. Якщо ви уважно прочитали попередню главу, то відразу помітете її подібність з панеллю Settings модуля Save For Web у Photoshop. Вона містить усі ті ж самі настроювання. Вид оптимізованого зображення відображається прямо у вікні кожного документа ImageReady і обов'язково має чотири вкладки, аналогічних вкладкам модуля Save For Web. У рядку стану вікна документа вказуються поточні параметри чи оптимізації, інша інформація, що вибирається в списку, що відкривається щигликом на трикутній стрілці. У цьому ж списку задається передбачувана швидкість модему, що використовується для оцінки часу завантаження зображення в браузері користувача.
Color Table. Ця палітра ImageReady показує поточну палітру зображення, якщо заданий режим оптимізації в індексований формат (GIF чи PNG-8). Вона також має свій аналог у модулі Save For Web Photoshop і робота з нею теж аналогічна.
Layers. ImageReady підтримує крапкові і текстові шари, а також ефекти для шарів. Керування шарами так само, як і в Photoshop, здійснюється за допомогою спеціальної палітри. Єдина її відмінність від палітри Layers у Photoshop полягає в тім, що в ній відображаються і всі ефекти, застосовані до шару. Крім того, і нижньому ряді кнопок додалися стрілки переходу між шарами і додавання ефектів. Оскільки при створенні анімації її фази розмішаються на окремих шарах, кнопки переходу до попереднього чи наступному шару використовуються для перемотування кадрів. Кнопка додавання ефектів відкриває список усіх доступних ефектів для шарів. Вибір кожного з них створює на поточному шарі цей ефект. Настроювання його параметрів здійснюється за допомогою особливої палітри Layer Options/Effects.
Layer Options/Effects. Ця палітра використовується разом з палітрою Layers і дозволяє задавати параметри шарів й асоційованих з ним ефектів. Якщо в палітрі Layers виділений рядок ефекту, то в палітрі Layer Options/Effects виявляються настроювання цього ефекту. Якщо ж виділений шар, то в цій палітрі ви знайдете параметри шару.
Вони використовуються для створення карт посилань.
Styles Набір ефектів, асоційований з поточним шаром, можна зберегти в спеціальній палітрі Styles. Щоб відтворити збережений набір ефектів ще чи раз застосувати його до іншого шару, досить просто зробити подвійний щиглик мишею на його піктограмі в палітрі. Відразу після установки програми в палітрі знаходяться два десятки готових стилів, створених розроблювачами.
Type. У Photoshop параметри тексту, та й сам тест, вводяться в спеціальному діалоговому вікні Type Tool. У ImageReady введення і редагування тексту реалізований набагато зручніше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок