Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Президентські інформаційні системи

Президентські інформаційні системи

Назва:
Президентські інформаційні системи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,77 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Президентські інформаційні системи


Президентська інформаційна система США. Інформаційна система президента США складається з низки установ (урядових та комерційних), що надають різноманітні інформаційні послуги Адміністрації президента. Одною із найважливіших структур, що забезпечують обробку інформації та її надходження із різноманітних джерел, є Рада Президента з Національної Безпеки (NSC). Відділи та підрозділи Ради виконують суто інформаційну роботу: пошук, обробку, зберігання і розповсюдження інформації. Основним "клієнтом" Ради є Президент.
З кінця другої світової війни кожна адміністрація намагалася розвинути і вдосконалити установи, що управляють політикою національної безпеки. Кожний президент намагався уникнути проблем його попередників і встановити систему визначення та координації політики, яка відобразила його особистий стиль управління. Рада Національної Безпеки є центром цієї системи координації зовнішньої політики.
Актом про Державну Безпеку від 26 липня 1947 р. було створено Раду Національної Безпеки під головуванням Президента з міністрами як ключовими членами для координування зовнішньої й оборонної політики та розв'язання дипломатичних і військових проблем. Розуміння того, що NSC було створено для координації політичних і військових дій, швидко привело до ідеї існування NSC для обслуговування Президента. Структура і функціонування NSC залежить від особистих стосунків між Президентом і його головними радниками та міністрами. Але, незважаючи на стосунки між індивідами, сильну організаційну структуру необхідно було розвинути. Для цього необхідний потік інформації, без якого здійснення рішень неможливе. Хоч постійний штат поступово почав працювати, головна самостійна робота відбувалася у відділах.
NSC Президента Трумена підпорядковувалася Державному Департаменту. Однак, прихильність Президента Ейзенхауера до військової штатної системи привела до розвитку NSC у цьому напрямку. Штат NSC координував детально розроблену структуру для контролю виконання політичних рішень. Виконавчий секретар Ради став радником Президента, але був достатньо самостійним.
Президент Кеннеді спочатку схилявся до ідеї про сильного Держсекретаря, який контролював би всі питання, пов'язані із зовнішньою політикою, але звернувся до інших стратегій, коли стало очевидним, що Державний Департамент не мав достатнього впливу на інші міністерства. Кеннеді віддав перевагу політикотворенню, залучаючи до роботи спеціальні групи, відмінив структури NSC, створені за часів Ейзенхауера і надав повноваження Спеціальному помічнику зі справ національної безпеки та його штату з координації питань, пов'язаних із національною безпекою. Стиль правління Кеннеді, який піклувався про зняття відмінностей між формуванням політики та діями, призвів до того, що було зруйновано старанно сформовану штатну структуру Президента Ейзенхауера.
Розділяючи схильність Кеннеді до неформальних консультативних дій, Президент Джонсон продовжив атрофію структури NSC і надалі та, подібно його попереднику, залежав від Радника з національної безпеки і його штату, різних спеціально створених груп і надійних друзів.
За часів Президентів Ніксона та Форда розширений штат NSC Генрі Кіссінджера, який зосередився на набутті аналітичної інформації від різних розвідувальних відділів, мав дозволити Раднику з національної безпеки запропонувати Президенту найкращу можливу низку варіантів розв'язання проблеми. Ця система відповідала вподобанню Президента Ніксона щодо детальних аналітичних матеріалів, які мали надати докладну інформацію. Кіссінджер зосередився на головних напрямках і дозволив передати частину зовнішньополітичних питань Державному Департаменту, а питання озброєнь і міжнародних фінансових проблем розглядалися Міністерством оборони та Казначейством. Спочатку Кіссінджер спробував відновити відокремлення між політикотворенням і здійсненням політичних рішень, але зрештою особисто виконував обидві ролі.
За президентства Картера Рада Національної Безпеки стала головним джерелом ідей із зарубіжних питань, її штат NSC вербувався і відносно цієї концепції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Президентські інформаційні системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок