Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Види підклюення до мережі Internet

Види підклюення до мережі Internet

Назва:
Види підклюення до мережі Internet
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,41 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
«Види підклюення до мережі Internet»


Зміст
1. Інтернет. Поняття глобальної мережі.
2. Передача даних у Internet.
3. Види підключення до Internet.
a. Телефона лінія.
b. Виділена мережа.
c. Рдіоканал.
d. Супутниковий канал.
e. Мережа кабельного телебаення.
Інтернемт (пишеться з великої літери, від , дослівно — «міжмережа») — Міжмережжя, всесвітня система об'єднаних , побудована на використанні IP і пакетів даних. Інтернет утворює глобальний інформаційний простір, слугує фізичною основою доступу до вебсайтів і багатьох систем (протоколів) передачі даних. Часто згадується як чи . У побуті іноді говорять Нет, Інемт, Тенета, Міжмережжя, Інтернемтрі або Немтрі.
Поняття глобальної комп’ютерної мережі.
Глобальні мережі (Wide Area Network, WAN) – це сукупність віддалених один від одного комп’ютерів–вузлів, сумісна взаємодія яких забезпечується комунікаційною мережею передачі даних і спеціальними програмами мережної операційної системи. Основу WAN складають потужні багатовикористовуванні обчислювальні системи (Host – вузли) і спеціалізовані комп’ютери, які виконують функції комунікаційних вузлів. Користувачі комп’ютера стають абонентами мережі після під’єднання свого комп’ютера до цих основних вузлів. Крім того глобальні мережі охоплюються телекомунікаційними структурами, які об’єднують локальні інформаційні мережі, що мають загальний протокол зв’язку, методи під’єднання і протоколи обміну даними. Кожна з глобальних мереж (INTERNET, Bitnet, DECnet та інші) організовувалися для конкретних цілей, а в подальшому поширювалися за рахунок під’єднання локальних мереж, які використовували їх послуги та ресурси. Для глобальних мереж характерний значний масштаб (як по площі мережі, так і по числу вузлів) та неоднорідність, тобто різний тип архітектури та програмного забезпечення їх вузлів.
Регіональна мережа пов’язує абонентів, що розміщені на значній віддалі між собою на території району, області, регіону чи країни. Як правило, це спеціалізована мережа. Мережі, які охоплюють території в тисячі кілометрів, вважають глобальними. В регіональних та глобальних мережах, як правило, існує центр управління мережею, який відповідає за ефективне і надійне функціонування мережі, за оптимальний вибір маршрутів проходження повідомлень від абонента до абонента. У вузлах мережі встановлюються потужні багатовикористиовуванні обчислювальні системи (Host-вузли) та спеціалізовані комутаційні комп’ютери, які зв’язані з абонентськими пунктами. Надійність мережі підвищується, якщо частина вузлів з’єднана за допомогою каналів, оминаючи центр. У вузлах мережі знаходяться спеціалізовані обчислювальні комплекси, на яких ведеться обробка інформації.
Передача даних у Internet.
Ваш комп'ютер працює з двійковими числами, і усі внутрішні операції виконуються з числами у двійковії системі, що складаються з 1 і 0. Кожна з цих елементарних одиниць інформації називається. Вісім бітів утворять один байт даних, тобто восьмирозрядне двійкове число. Байти використовуються, наприклад, для кодування символів (букв, цифр, знаків).
Швидкість передачі цифрової інформації (від одного комп'ютера до іншого по мережах) виміряється в бітах у секунду (bps). Комп'ютерні системи передають дані зі швидкістю тисячі і мільйони бітів у секунду.
Кбіт/с - тисяча біт у секунду
Мбіт/с - мільйон біт у секунду
Гбіт/с - мільярд біт чи тисяча мегабіт у секунду
Швидкість передачі даних в опорній мережі Internet досягає одного гігабіта в секунду. Це дуже великий показник; для прикладу, текст даної книги при швидкості в 1 Гбіт/с можна передати від комп'ютера до комп'ютера 230 разів за одну секунду. У мережах, підключених до опорного, швидкість передачі даних трохи нижче, що порозумівається використанням в опорній мережі високошвидкісних каналів зв'язку на основі оптоволокна.
Види підключення до Internet
Телефонна лінія
Більшість постачальників послуг Internet чи, як їх ще називають, провайдерів (Internet Service Provider, ISP) забезпечує доступ по телефонній мережі, що комутирується.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Види підклюення до мережі Internet

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок