Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Технології електронної пошти. Програма електронної пошти Internet Mail

Технології електронної пошти. Програма електронної пошти Internet Mail

Назва:
Технології електронної пошти. Програма електронної пошти Internet Mail
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,77 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Технології електронної пошти. Програма електронної пошти Internet Mail


Загальносистемні технологічні характеристики електронної пошти
Електронна пошта, за допомогою якої велика кількість користувачів взаємодіє між собою, до складу Web не входить. Але саме електронна пошта E-mail є найбільш поширеною формою швидкої та простої системи отримання інформації в мережі Internеt. Однією з переваг електронної пошти є те, що вона використовує коди звичайного тексту ASCII (American Standart Code for Information Interchange – американський стандартний код обміну інформацією), стандарт для передачі даних, який підтримується фактично всіма програмами та комп’ютерними платформами мережі Internet. В ASCII семибітовим кодам відповідають 128 різних елементів кодування. Завдяки цьому за допомогою E-mail можна легко та просто передавати дані по будь-яких частинах Internet.
Останні, найсучасніші на сьогодні, броузери Web можуть відправляти повідомлення, але роблять це не за допомогою всесвітнього павутиння Web. Їхні броузери взаємодіють з яким-небудь сервером E-mail, використовуючи при цьому два протоколи: SMTP i POP.
Перший з них використовується для відправки повідомлень, а другий – для отримання. Основна відмінність між ними полягає в тому, що при використанні протоколу POP потрібен пароль, а протокол SMTP обходиться без паролів.
На сьогодні майже всі броузери Web мають вмонтовані можливості підтримки електронної пошти. Але так було не завжди. До кінця 1994 року функції E-mail не користувалися успіхом у розробників броузерів.
Вмонтовані функції електронної пошти різноманітні для різних броузерів. Інколи команда “Mail” (електронна пошта) розміщується прямо в меню File. В деяких броузерах, таких як Netscape, вона має назву “Mail Document” (Документ електронної пошти). Перед тим як використовувати вмонтовану функцію електронної пошти, необхідно задати параметри підключення E-mail в меню Preferences (Віддати перевагу).
Сьогодні більшість броузерів Web використовують вмонтовані функції стандартних форм. За допомогою форм можна відправляти повідомлення, не вказуючи при цьому, хто в подальшому буде їх передавати. Кожна з форм має кнопку, після натиснення якої повідомлення буде відправлено.
Програма електронної пошти Internet Mail. Початкова робота з програмою
Програма Internet Mail входить в комплект броузера Internet Explorer.
Технологія початкового запуску Internet Mail.
Натисніть кнопку Пуск (Start) на Панелі завдань (Taskbar) операційної системи Windows 98. Відкривається Головне меню.
Виберіть команду Програми – Internet Mail (Programs – Internet Mail) з Головного меню. Програма буде запущена.
При першому запуску програми Internet Mail буде ініціалізована Програма– майстер Налагодження Internet Mail (Internet Mail Configure). Програма–майстер – це послідовність діалогів з Windows 98, яка приводить до кінцевої мети. За допомогою програми – майстра можна налагодити необхідні параметри для роботи з електронною поштою в мережі Internet. При наступних запусках Internet Mail ця програма–майстер викликатись не буде.
Натисніть кнопку Далі (Next), щоб розпочати роботу з програмою Internet Mail. З’явиться наступний діалог майстра Налагодження Internet Mail.
Натисніть “мишкою” на полі введення Ім’я (Name) та наберіть на клавіатурі ім’я, потрібне для звертання до вас при користуванні електронною поштою. Це може бути або ваше власне ім’я, або псевдонім.
В полі вводу Електронна пошта (E-mail Address) наберіть вашу адресу електронної пошти, за якою інші зможуть відправляти вам кореспонденцію. Цю адресу ви можете отримати (узгодити) від вашого постачальника послуг Internet.
Натисніть клавішу Далі (Next), щоб продовжити роботу. З’явиться черговий діалог майстра Налагодження Internet Mail.
На вузлі вашого провайдера для вас виділяється спеціальна поштова скринька, до якої потрапляють всі листи, що надходять до вас. Коли ви підключаєтесь до цього вузла, листи з цієї поштової скриньки передаються на ваш комп’ютер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Технології електронної пошти. Програма електронної пошти Internet Mail

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок