Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Табличний редактор Microsoft Excel

Табличний редактор Microsoft Excel

Назва:
Табличний редактор Microsoft Excel
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,76 KB
Завантажень:
712
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.2


Скачати цю роботу безкоштовно
Теоретичні відомості
1.1. Табличний редактор Microsoft Excel
Microsoft Excel – це складова частина пакето-прикладних програм Microsoft Office.
Microsoft Excel – призначений для створення електронних таблиць і найбільшою перевагою є можливість досліджувати, аналізувати дані і виконувати обчислення. Інтерфейс Microsoft Excel вміщує ряд стандартних елементів Windows і ряд елементів властивих тільки Microsoft Excel.
Для встановлення табличного процесоа Microsoft Excel (далі просто Excel) в Windows-95 слід виконати команду Пуск/Настройка/Панель управления. Потім на панелі управління слід вибрати Установка и удаление программ, поставити першу дискету або компакт-диск у накопичувач і натиснути кнопку Установить. В процесі встановлення на екрані з’являються інструкції (варіант встановлення, змінити дискету і т.д.), які слід виконувати. Варіанти встановлення відрізняються додатковими можливостями, а отже, і програмами, які ці можливості реалізують.
Існують кілька варіантів Microsoft Excel для Windows, подальший матеріал орієнтований на русифіковану версію 7.0.
Для запуску програми Excel слід виконати команду Пуск/Програми/Microsoft Excel Windows-95, після чого на екрані з’явиться вікно процесора Excel.
У типовому варіанті вікно Excel має вигляд, наведений на мал.1. Вікно містить ряд типових елементів. Рядок заголовка (верхній рядок вікна) містить назву програми “Microsoft Excel”. Крайня ліва кнопка є кнопкою виклику управляючого меню. Праворуч розміщені відповідно кнопка згортання, відновлення та закриття вікна.


2.2. Порядок проведення роботи
Для обліку операцій на 31 рах використовують ж/о 2. При чому ж/о 2 ведуть по Кт 31 рах. (311, 312), а відомість 2 по Дт 31 рах. (311, 312).
У відомісті 2 потрібно вказувати залишок, який був на початок місяця, а потім обчислюємо залишок на кінець місяця.
Перш ніж скласти ж/о 2 і відомість 2 необхідно розробити та заповнити журнал реєстрації господарських операцій, які відбуваються на розрахунковому рахунку.
Дана таблиця буде містити такі дані:
порядковий номер операції;
дату;
зміст господарської операції;
по Дт і Кт записуємо кореспонденцію рах.;
сума, на якій буде здійснена дана операція.
Ж/о 2 і відомість 2 будуємо по даних журналу реєстрації господарських операцій, де так само потрібно вказати дату проведення операції.
В наступній шапочці робимо запис 3 Кт 31 рах. в Дт рах. В останню шапочку “Всього” записуємо суми операцій по горизонталі і аналогічно в останньому рядку “Всього” суми по вертикалі.
Підбивши суми по горизонталі і вертикалі повинна вийти одна і таж сума, яку записуємо на перехресті горизонтальних і вертикальних сум. Відомість 2 відбувається аналогічно як і ж/о 2.
Побудувавши таблички і підбивши в них загальні суми обчислюємо залишок грошових коштів на кінець місяця.
В ж/о 2 відображають суми грошей на розрахунковий рахунок, яка була списана, а в більшості суму грошей, які надійшли на рахунок
Для визначення залишку на кінець місяця потрібно здійснити такі обчислення: загальну суму грошей по відомості + залишок на початок місяця загальну суму грошей по ж/о 2.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Табличний редактор Microsoft Excel

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок