Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Веб-сторінка

Веб-сторінка

Назва:
Веб-сторінка
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,28 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
Веб-сторінка


Розвиток INTERNET відбувається дедалі швидше. Цей розвиток не тільки кількісний , але і якісний. Можливості, які раніше були доступними лише для вузького кола спеціалістів, сьогодні стали інструментами користування для звичайних користувачів.
Зовсім недавно для створення власного веб-сайту доводилось вирішувати безліч технічних питань, пов’язаних з його створенням, розміщенням, публікацією і підтримкою. Однак сьогодні є немало сервіс-провайдерів які готові надати певний об’єм простору на своєму сервері за певну плату. Однак якщо який-небудь сервіс-провайдер не надає такої можливості, то у світі існує багато служб, які готові безкоштовно надати простір на своєму сервері (такий сервіс називається хостингом). Фактично єдиною платою буде обов’язкове розміщення на сторінці одного-двох рекламних повідомлень за вибором хост-провайдера.
Таким чином, проблеми розміщення, підтримки і оплати своїх веб-публікацій у будь-якому випадку відпадають. Програмні засоби для створення і публікації веб-сторінки також не є проблемою, оскільки мінімальний набір найбільш необхідного вже входить до складу операційної системи Windows.
Звичайно створити свій веб-сайт дещо складніше ніж написати звичайний текст. Однак оформити веб-сторінку набагато простіше ніж написати найбільш просту програму.
Веб-сторінка являє собою гіпертекстовий документ, який базується на звичайному текстовому змісті. Його «гіпертектовість» проявляється в трьох основних характеристика:
наявність елементів оформлення;
наявність вставних об’єктів, в ролі яких можуть малюнки і мультимедійні дані: звукові і відео файли.
наявність гіпертекстових посилань.
 
Загальні принципи оформлення:
кожну сторінку сайту слід оформляти в єдиному стилі (а ще краще – розповсюдити один стиль на весь сайт). Якщо кожен із елементів сайту хороший сам по собі, але погано співвідноситься один з одним, загальне враження від сайту буде зіпсовано;
не слід перевантажувати сайт. Не слід намагатись використовувати якомога більше різних кольорів, шрифтів або зображень. Не слід також перевантажувати сайт великою кількістю гіперпосилань (якщо сторінка складається тільки з одних гіперпосилань то інформація на ній важко сприймається);
при оформленні сторінки слід брати до уваги час, який користувач в орієнтовно проведе за нею. Тому фоновий музичний супровід на сторінках, які потребують зосередження буде зайвим.
Тестування веб-сторінок.
Перш ніж «випускати» свій веб-сайт, його необхідно протестувати. В цьому випадку потрібно звернути увагу на наступне:
опечатки і граматичні помилки. Хоча ці дефекти практично не впливають на доступність і усвідомлення змісту, однак вони сильно впливають на відвідувача сату. Робота з помилками може не сприйматися всерйоз;
відповідність зовнішнього виду сайту тому, щ буде задумано. Невідповідність змісту сайту його тематиці може мати суттєвий вплив на відвідувачів;
робота гіперпосилань. Всі посилання повинні працювати, тобто здійснювати перехід у потрібне місце. Дефекти можуть бути викликані невірним розміщенням тегів;
наявність вставних об’єктів. Всі звукові файли, відео-ролики та зображення повинні бути доступними і функціонувати.
Після перевірки сату на наявність помилок варто залучити до перегляду когось стороннього. Він обов’язково вкаже вам на недоліки яких ви не помітили. Тестування сторінки має тримати постійно навіть після її «виходу у світ».
Структура сайту.
Як правило персональний сайт складається з 3-5 сторінок. Структура сайту визначається його змістом. Структура сату може бути лінійною, нелінійною, а також комбінованою.
Найпростіша структура сайту – лінійна. Це зручно якщо він містить невелику кількість незалежних сторінок і якщо ці сторінки розраховані на послідовний перегляд. У цьому випадку на кожну сторінку сайту додаються гіперпосилання, які ведуть на наступну і попередню сторінку. Часто також застосовуються посилання на першу і останню сторінку. Крім того, при лінійній структурі сайту сторінки можна пронумерувати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Веб-сторінка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок