Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Java Script. Поняття про технологію. Технологія програмування. Інформаційний ресурс.

Java Script. Поняття про технологію. Технологія програмування. Інформаційний ресурс.

Назва:
Java Script. Поняття про технологію. Технологія програмування. Інформаційний ресурс.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,56 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Java Script. Поняття про технологію. Технологія програмування. Інформаційний ресурс.


Поняття про технологію Java Script
Мова Java Script являє собою мову сценаріїв для Web. На сьогодні підтримується броузерами Netscape та Microsoft Explorer. Java Script є підмножиною мови Java, але не є частиною мови Java. Корпорація Sun не підтримує мову Java Script. Через свою обмеженість JavaScript не може бути використана для програмування багатьох складних функцій. Вона призначена для програмістів та користувачів, вони хочуть використати та застосувати нові функціональні можливості мови НТМL.
На відміну від аплетів Java, які принципово відрізняються від ресурсів HTML і повинні динамічно завантажуватися при звертанні до сторінки web, сценарій JavaScript включаються в сторінку HTML за допомогою дескриптора та інтерпретування броузером в режимі реального часу. Крім того, JavaScript можливо застосовувати для створення серверних додатків.
В якості попередників JavaScript можливо розглянути ряд невеликих проблемно-орієнтованих мов, наприклад, HyperTalk, dBase та LiveScript. На таких мовах, завдяки їх синтаксичній простоті, вмонтованій функціональній простоті створення об’єктів може програмувати навіть початківець. JavaScript дозволяє вносити в сторінки web інтерактивність, забезпечує взаємодію з користувачем, підтримує заповнення форм введення та переміщення по web-документу. Деякі потужні типи систем інтерактивної взаємодії вдається реалізувати за рахунок комбінації можливостей JavaScript з іншими властивостями сторінок web, наприклад, роботи з фреймами та вмонтованими додатками. JavaScript стала новим відкритим стандартом мови сценаріїв Internet, яка підтримується багатьма компаніями.
Для того, щоб повідомити броузеру, що в документі HTML вмонтований сценарій JavaScript, використовують дескриптор <script>. В початковому коді HTML ця команда повинна бути вказана між дескрипторами <header> та </header>.
Детальна інформація про технологію JavaScript знаходиться на сервері http://www.webconn.com/java/javascript/intro/.
Сучасні гіпертекстові інформаційні системи умовно можна уявити у вигляді сукупності декількох комбінацій:
системи збереження гіпертекстових об’єктів;
системи відображення гіпертекстових об’єктів;
системи підготовки гіпертекстових об’єктів;
системи програмування переглядом сукупності гіпертекстових об’єктів.
Першими були розроблені системи збереження та відображення (1989-1991рр.), які продовжують розвиватись і далі. Після 1991р. стали з’являтися і перші системи підготовки документів. Лише після 1995р. були запропоновані і перші мови управління сценаріями перегляду.
Програми перегляду гіпертекстових сторінок традиційно називають скриптами (scripts). Як це було раніше і в локальних системах, в програмуванні перегляду гіпертекстових документів web існує два методи:
створення скриптів, які інтерпретуються програмою перегляду (технологія JavaScript);
компіляція байткоду (технологія Java).
При першому методі для розробки гіпертекстової сторінки потрібний тільки звичайних текстовий редактор і сам і сам гіпертекстовий документ повинен легко читатися людиною-оператором (користувачем).
Другий підхід дозволяє збільшити ефективність виконання програм та захист кодів від несанкціонованих модифікацій. Байткоди або мобільні коди забезпечують технологію програмування на Java.
Технологія програмування на мові JavaScript
Технологія мови JavaScript дуже проста та зручна. Всі операції, які можливо виконувати програмою JavaScript, описують дії над добре відомими та зрозумілими об’єктами, які є елементами робочої області програми броузера Netscape Navigator і контейнерами мови HTML. Тобто існують об’єкти з множиною властивостей та множиною функцій над об’єктами, які ще називають методами. Крім атрибутів об’єкт та метод, існує ще і третій – подія. Події орієнтовані на роботу в Web, наприклад, завантаження сторінки в робочу область Navigator’а, вибір гіпертекстового зв’язку і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Java Script. Поняття про технологію. Технологія програмування. Інформаційний ресурс.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок