Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм

Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм

Назва:
Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,13 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм


На основі офісних систем компанії Microsoft можуть бути реалізовані наступні рішення:
Організація документообігу для малих і середніх організацій на основі Microsoft Share Point Portal Server або Windows SharePoint Services.
Комплексні поштові системи на основі Microsoft Exchange.
Системи планування і розподілу ресурсів на базі Microsoft Project.
Найновіші продукти, що входять у систему Microsoft Office :
Microsoft Office 2003
Пакет Office 2003, спадкоємець Microsoft Office XP, є ключовим компонентом системи Microsoft Office System. Цей пакет дозволяє забезпечити взаємозв'язок людей, даних і бізнес-процесів, спрощуючи прийняття найбільш ефективних заходів і одержання високих результатів. У пакеті Office 2003 містяться структурні модулі, необхідні для створення рішень з використанням бізнес-даних, а також засоби, що допомагають співробітникам компанії передбачати зміни, керувати ними, реагувати на них. Завдяки використанню пакету Office 2003 забезпечується більш швидка й ефективна спільна робота груп і розширюються можливості участі співробітників у створенні бізнес-середовищ, що вимагають великих витрат ресурсів.
У різні випуски Office 2003 можуть входити наступні додатки системи Microsoft Office:
Microsoft Office Outlook 2003
Outlook 2003 є диспетчером особистих даних і програмою зв'язку системи Microsoft Office System. У додатку Outlook 2003 забезпечується єдиний центр управління електронною поштою, календарями, контактами та іншими особистими відомостями і даними групи. Завдяки основним удосконаленням Outlook 2003, таким як новий режим кешування, автоматичне групування повідомлень, обробка небажаної пошти і поліпшені засоби перегляду повідомлень, стають більш досконалими способи організації даних і управління ними, а також підвищується швидкодія й ефективність зв'язку користувачів.
Microsoft Office Word 2003
Додаток Word 2003 становить собою текстовий процесор системи Microsoft Office. У відповідь на побажання користувачів у додаток Word 2003 були включені нові функції, що спрощують створення, читання і спільне використання документів. Були поліпшені функції резензування і розмітки, що включають тепер різноманітні способи, що застосовуються користувачами для відстеження виправлень і керування примітками. У додатку Word 2003 реалізована також підтримка формату XML як власного формату файлів. Word 2003 служить повнофункціональним редактором XML. Крім того, можна використовувати Word 2003 для збереження і відкриття файлів XML для інтеграції з основними корпоративними даними.
Microsoft Office Excel 2003
У Excel 2003 — додатку для роботи з електронними таблицями, включеному в систему Microsoft Office System — забезпечується більш широка підтримка формату XML і нових функцій, що спрощують аналіз і спільне використання даних. Можна визначити частину електронної таблиці як список і використовувати її на веб-вузлі Microsoft Windows SharePoint™ Server. Смарт-теги в додатку Excel 2003 тепер мають більш гнучкі можливості, а поліпшені статистичні функції дозволяють краще аналізувати наявні дані.
Microsoft Office PowerPoint 2003
PowerPoint 2003 — додаток для підготовки презентацій, включений у систему Microsoft Office System — дозволяє створювати матеріали професійної якості, що можуть застосовуватися для особистих цілей або розміщатися в інтернеті. Завдяки вдосконаленням користувальницького інтерфейсу і підтримці смарт-тегів у PowerPoint 2003 спрощене створення і перегляд презентацій. Була також поліпшена підтримка мультимедіа, надана в програмі PowerPoint 2003. Файли PowerPoint 2003 можна легко зберігати на компакт-диску, а завдяки інтеграції з програвачем Microsoft Windows Media при показі слайдів можна відтворювати потокове аудіо та відео.
Microsoft Office Access 2003
У Access 2003 — додатку для управління базами даних, включеному в систему Microsoft Office System — пропонуються поліпшені засоби, що спрощують використання і розширюють можливості імпорту й експорту файлів даних у форматі XML, а також роботу з ними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок