Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота із системою KOMПАС

Робота із системою KOMПАС

Назва:
Робота із системою KOMПАС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,86 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ПРАКТИЧНА РОБОТА з геодезії
Робота із системою KOMПАС
Мета: Ознайомитись із системою KOMПАС
Основні відомості
Система KOMПАС призначена для автоматизації конструкторсько-технологічних робіт і забезпечує обробку і випуск креслярсько-конструкторської документації.
Система забезпечує:
- ввід геометричної інформації з екрану графічного дисплея;
- ввід графічних елементів : відрізків, кіл, дуг, тексту;
- виконання допоміжних побудов (дотичних, спряжень, перпен-дикулярів);
- розташування окремих видів і технічних вимог на полі крес-лення;
- напівавтоматичне заповнення граф штампа і шорсткості поверхонь;
- створення бібліотек параметричних графічних елементів;
- редагування креслення за допомогою зсуву, повороту, масштабування, знищення, копіювання виділеної частини зображення;
читання і запис фрагментів в файл;
масштабування зображення і роботу в режимі "вікна" ;
вивід креслення на графопобудовувач у відповідності з вимогами ЕСКД.
Загальні відомості
Специфікація KOMПАС-ГРАФІК.
Починаючи з версії 5.5, в КОМПАС-ГРАФІК появився новий тип документації-специфікація (стандартне розширення файла – *.spw) і комплекс нових команд –модуль розробки специфікацій. Його використання дозволяє в декілька раз прискорювати процес складання специфікацій, відомостей і перечнів, усунути помилки при їх заповненні.
Зовнішній вид специфікації і правила її заповнення визначаються стилем специфікації. В склад системи поставляються стилі специфікацій, правила заповнення яких (склад бланка, нумерація позиції і сортування рядків, назви розділів і т.д.) відповідають ЕСКД.
Передбачено режим ручного і напівавтоматичного заповнення специфікації. В ручному режимі всі графи специфікації заповнюються з клавіатури. В напівавтоматичному режимі ряд граф заповнюється завдячуючи вказівці джерела даних (наприклад, користувач може вказати, що в колонку Обозначение вводиться текст із графи Обозначение штампа креслення відповідної деталі).
Специфікація може бути складена на основі вже готового збірного креслення (в тому числі на основі креслення, створеного в попередніх версіях КОМПАС-ГРАФІК).
Специфікація може створюватися незалежно від збірного креслення (наприклад, паралельно викреслюванню зборки).
Складену таким чином специфікацію на любому етапі роботи з нею можна синхронізувати зі збірним кресленням.
При вкладанні в креслення стандартних виробів (блоків, шайб, підшипників, трубопроводів і т.д.) з конструкторської бібліотеки, яка поставляється в складі системи, їх позначення (назва, параметри, номер стандарту) формується і вноситься в специфікацію автоматично. Згодом воно може бути відредактовано.
Здійснюється двонаправлений асоціативний зв’язок між специфікацією і відповідними їй кресленнями. Завдячуючи наявності цього зв’язку зміни в збірному кресленні або деталіровці автоматично відображаються в специфікації. Заміни в специфікації можуть автоматично передаватися в збірне креслення і деталювання.
Якщо специфікація і зв’язане з нею збірне креслення відкрити одночасно, можливий режим роботи, в якому при виділенні рядка специфікації підсвічуються відповідні їй геометричні об’єкти і лінії-виноски. Розмістивши рядом вікна специфікації і збірного креслення, можна швидко знайти на креслені зображення любого внесеного в специфікацію об’єкта.
В специфікації існують “додаткові колонки”. Вони служать для збереження додаткової інформації (наприклад, маси або коду ОКП). Їх вмістиме можна в любий момент продивитися і відредагувати, але в бланку специфікації вони не видні і на друк не виводяться.
Об’єкт специфікації – рядок або декілька слідуючих один за одним рядків специфікації, які відносяться до одного матеріального об’єкту.
Об’єкти специфікації бувають базові і допоміжні.
Наприклад.
ПОЗ 35 Вентилятор – допоміжний об’єкт
А4 - 01 ИРФТ568435520-26 – базовий об’єкт
Текстова частина деяких об’єктів може формуватися по шаблонам заповнення. Зазвичай по шаблону заповнюють позначення і назви стандартних виробів і матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Робота із системою KOMПАС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок