Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Аdobe Photoshop 6.0. Робота з контурами

Аdobe Photoshop 6.0. Робота з контурами

Назва:
Аdobe Photoshop 6.0. Робота з контурами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,86 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Робота з контурами


Визначення контуру
Контури - це основний засіб опису зображень у програмах векторної графіки. У крапковій програмі вони мають допоміжне значення і використовуються для створення і збереження дуже точних виділених областей, виділення ліній, обрізки областей непрямокутної форми при експорті в програми верстки і при імпорті малюнків з векторних програм. Для роботи в крапковій графіці контури дуже зручні. Основні їхні достоїнства такі:
§ Контур описується не бітовою картою, а лише декількома формулами. Місця на диску ця інформація займає вкрай мало.
§ Контур не розпадається на окремі елементи (крапки), а залишається єдиним об'єктом.
§ З огляду на аналітичну форму існування, великі можливості трансформацій контуру (зменшення, збільшення, повороти, перекоси) при збереженні його якості. Контур можна переміщати і копіювати буквально одним рухом.
§ Векторний контур - це чудова можливість створення кривих складної форми з наступним промальовуванням ("обведенням") їх за допомогою будь-яких інструментів, що маються в програмі Adobe Photoshop.
§ Перетворення контурів у контури обрізки дозволяє експортувати зображення не прямокутної форми в інші програми, рятуючи від білого прямокутника навколо малюнка.
Таким чином, Photoshop дозволяє використовувати переваги векторної графіки при обробці крапкових зображень-
Під контуром варто розуміти лінію, що складається з послідовності сегментів. Кожний із сегментів описується своєю математичною формулою кривої Безье. Формула цієї кривої дозволяє визначити форму сегмента за допомогою координат чотирьох крапок:
§ Початкова і кінцева - вузли чи сегмента якірні крапки (anchor points). Вони визначають положення початку і кінця сегмента.
§ Дві направляючі крапки (direction points), що визначають довжину і положення направляючих ліній (direction lines). Ці напрямні впливають на ступінь кривизни сегмента. Направляючі лінії завжди спрямовані по дотичній до контуру.
Зміна форми здійснюється переміщенням як вузлів, так і зв'язаних з ними направляючих ліній.
Група інструментів Рen
Інструменти групи Pen дозволяють створювати, виділяти і редагувати контури.
§ Pen дозволяє будувати контури у виді прямих чи гладких кривих ліній, задаючи якірні крапки і регулюючи напрямні.
§ Magnetic Pen може трасувати границю зображення, що малюється їм контур "прилипає" до границі переходу яркостей.
§ Freeform Pen призначений для безпосереднього малювання контуру, подібно інструментам малювання у векторних програмах.
§ Add Anchor Point призначений для додавання в контур нових вузлів (крапок прив'язки).
§ Delete Anchor Point діє протилежним образом: видаляє з контуру непотрібні вузли (крапки прив'язки).
§ Direct Selection дозволяє виділяти вузли контуру чи вибірково всі цілком.
§ Convert Point змінює характер вузла (крапки прив'язки), що дозволяє перетворювати прямолінійні сегменти в криволінійні і навпаки.
Створення прямолінійного контуру
Контури зручні для створення точних виділених областей нескладної форми.
1. Виберіть у палітрі інструментів Pen і клацніть мишею в правому нижньому куті верхньої частини фотоапарата, установивши першу якірну крапку.
2. Відпустивши кнопку миші, рухайте курсор униз (по лінії малюнка), потім ще раз клацніть мишею для одержання другої якірної крапки. Так само створіть ще дві якірні крапки.
3. Для замикання контуру підведіть курсор до початкової крапки. Поруч з курсором з'явиться кружок. Клацніть мишею, і контур замкнеться.
4. Створіть незамкнутий контур. Клацніть мишею в правому верхньому куті фотоапарата. Встановіть другу якірну крапку в лівому верхньому куті. Для того щоб залишити контур незамкнутим, необхідно ще раз клацнути мишею на піктограмі інструмента Pen у палітрі інструментів.
5. Продовжите контур фігури 2. Для цього підведіть курсор до однієї з кінцевих якірних крапок і клацніть на ній. Лінія продовжується
6. Підведіть курсор до наступного куту. Тепер він виявився поблизу від фігури 1. При цьому інструмент Pen автоматично заміняється на інструмент Add Anchor Point, і замість продовження контуру фігури 2 ви одержуєте додаткову якірну крапку на контурі фігури 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Аdobe Photoshop 6.0. Робота з контурами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок