Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з гіперпосиланнями

Робота з гіперпосиланнями

Назва:
Робота з гіперпосиланнями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,39 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Робота з гіперпосиланнями


Гіперпосилання становлять суть World Wide Web. Без них вам не вдалося б перейти з однієї Web-сторінки на іншу за допомогою єдиного натиснення мишею, і Інтернет ніколи не набув би такої популярності. Web-сторінка без гіперпосилань - це Web-сторінка, яка нікуди не веде.
У цьому розділі будуть розглянуті найбільш поширені механізми, що забезпечують зв'язок між Web-сторінками, і засоби, передбачені у FrontPage для роботи з цими механізмами. До таких механізмів відносяться:
гіперпосилання;
закладки;
активні області.
Без гіперпосилаань відвідувачам Web довелося б вводити адресу кожної Web-сторінки вручну. Враховуючи довжину і складність адрес URL для багатьох Web-сторінок, навряд чи б цей спосіб користувався великою популярністю.
Закладки - це засіб, який дозволяє відкривати Web-сторінку в певному місці (не обов'язково з початку). Їх можна використовувати також для того, щоб з одного місця перейти на інше місце тієї ж Web-сторінки.
Активні області застосовуються звичайно до частин зображень. Відвідувач Web переходить на нову Web-сторінку в залежності від того, по якій частині зображення він клацнув мишею. Такий механізм може бути дуже корисним, якщо ви хочете надати відвідувачам можливість візуального вибору.
Як працюють гіперпосилання
Незважаючи на всю важливість гіперпосилань, принцип їх роботи дуже простий. До якоїсь частини тексту або зображення прив'язується адреса іншої Web-сторінки. Коли відвідувач Web-сайту клацає мишею по цій частині тексту або зображенню, браузер переходить за вказаною в гіперпосиланні адресою. Вся адресна інформація в гіперпосиланнях записується в форматі URL (uniform resource locator). Структура адреси в форматі URL виглядає таким чином:
<протокол>//<ім'я_комп'ютера><номер_порту>/<каталог><ім'я_файлу>
Наприклад:
http//www.microsoft.com:80/frontpage/learn htm
Цей рядок означає, що браузер повинен звернутися по протоколу HTTP (звичайно для адрес, що починаються з www, браузер використовує цей протокол за умовчанням) на 80-й порт (цей порт також використовується за умовчанням) комп'ютера www.microsoft.com, щоб завантажити файл learn.htm з каталога /frontpage.
Імена комп'ютерів в Інтернеті
Насправді комп'ютери в Інтернеті взаємодіють один з одним з використанням не імен, а спеціальних цифрових послідовностей - IP-адрес. Імена типу www.microsoft.com призначені виключно для людей, оскільки запам'ятати таку адресу набагато простіше, ніж 207.68.137.36. Коли ви ввели в рядку браузер а адресу виду www.microsoft.com, перш ніж буде встановлене з'єднання, це ім'я повинно бути дозволене в IP-адресі. Для цього в Інтернеті призначені сервери доменної системи імен (DNS, Domain Name System).
Імена комп'ютерів в доменній системі імен складаються з рівнів-доменів. Кожний з рівнів відділений точками. Сама права частина імені - це домен верхнього рівня (в нашому випадку це com). Імена DNS не чутливі до регістра, але їх прийнято записувати малими літерами.
Щоб ви могли задати ім'я комп'ютера в IP-адресі, на вашому комп'ютері повинна бути настроєна IP-адреса серверу DNS. Звичайно він надається вашим провайдером, або автоматично разом з IP-адресою, або провайдер просить вас настроїти його вручну.
Папки і файли на Web-сайті
Всі папки і файли на Web-сайті насправді є папками і файлами на тому комп'ютері, на якому працює Web-сервер. Тому при виборі назв для папок і файлів необхідно обов'язково враховувати особливості операційної системи, під управлінням якої працює Web-сервер.
Файлові системи Unix-комп'ютерів чутливі до регістра букв. Тому коли ви запитаєте файл з ім'ям Index.html, а цей файл насправді називається index.html, вам повернеться повідомлення про те, що файл не виявлено. Всі різновиди Windows нечутливі до регістра.
Той варіант файлової системи FAT, який багато років використовувався в операційних системах MS-DOS, не підтримує імена файлів і папок довше стандартної: вісім символів на саме ім'я і три на розширення. Якщо може трапитися так, що ваш Web-сайт або яка-небудь його частина буде зберігатися на комп'ютері тільки з цими операційними системами (нехай навіть тимчасово), беріть до уваги це обмеження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Робота з гіперпосиланнями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок