Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Основне призначення текстових функцій. База даних Ассess. Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів

Основне призначення текстових функцій. База даних Ассess. Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів

Назва:
Основне призначення текстових функцій. База даних Ассess. Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,24 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Контрольна робота
Основне призначення текстових функцій. База даних Ассess. Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів


ПЛАН
Вступ
Основне призначення текстових функцій
База даних Ассess
Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів
Висновок
Список використаної літератури


Вступ
Сучасне суспільство характеризується значними потоками інформації, обробка та обмін якими вимагає застосування новітніх інформаційних технологій. Інформаційні технології все більше проникають у сфери виробництва, навчання та побуту.
Тому вивчення інформатики, здобуття комп’ютерних знань є вкрай важливим у наш час.
Інформатика – наука, яка вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також питання, пов’язані із збиранням, обробкою, збереженням, пошуком, передаванням і використанням інформації. Зокрема, до предмету інформатики відносять питання пов’язані з проектуванням, створенням та функціонуванням комп’ютерних систем та їх застосуванням.
Комп’ютер є універсальною машиною для обробки інформації. Крім безпосередньої обробки, комп’ютер також дозволяє зберігати інформацію і здійснювати обмін інформацією з іншими комп’ютерами.
Головною складовою роботи комп’ютера є його програмне забезпечення. Під програмним забезпеченням розуміють просто сукупність програм. В більш широкому розумінні до програмного забезпечення відносять крім програм ще й технічну документацію, що регламентує їх використання. 
Програмне забезпечення традиційно поділяють на два основних класи: системне програмне забезпечення та прикладне програмне забезпечення.
Системне програмне забезпечення – це програми, призначення яких – забезпечення функціонування комп’ютера (комп’ютерної мережі) як цілісної системи. До системного програмного забезпечення відносять також засоби розробки програм, так звані інструментальні засоби.
До прикладного програмного забезпечення відносять програми, які призначені для розв’язання конкретних прикладних задач: підготовка текстових документів, проведення математичних, інженерних та економічних розрахунків, переклад текстів тощо.
1. Основне призначення текстових функцій
Текстові функції в Excel
Функція ЗЧЕПИТИ () 
Функція ЗЧЕПИТИ () працює аналогічно символу амперсанда (&) - зчіплює кілька значень у єдиний текстовий рядок.
Наприклад, формула
=ЗЧЕПИТИ ("До Нового року залишилася ";ДАТА (2007;1;1)-СЬОГОДНІ (); « днів»)
поверне рядок «До Нового року залишилося 36 днів».
Функції ЛЕВСИМВ (), ПРАВСИМВ () і ПСТР () 
Функція ЛЕВСИМВ () повертає зазначену кількість символів починаючи з лівого краю рядка. Формула 
=ЛЕВСИМВ («кашалот»;4)
Поверне рядок «каша».
Аналогічно, функція ПРАВСИМВ () повертає задане число символів із правого краю рядка.
=ПРАВСИМВ («кашалот»;3)
дає значення «лот».
Функція ПСТР () «висмикує» з рядка подстроку, визначеної довжини, починаючи з визначеного символу.
=ПСТР («башмаки»;4;3)
поверне «мак».
Функція ДЛСТР () 
Ця функція повертає довжину рядка. Функцію звичайно використовують разом з іншими текстовими функціями. Наприклад, якщо в нас є список основних засобів, у якому в кожнім рядку містяться інвентарні номери довжиною 3 символи і найменування об'єктів різної довжини. Тоді виділити найменування з запису, що знаходиться в осередку А1, можна за допомогою функції
=ПСТР (A1;4;ДЛСТР (A1)-3)
2. База даних Ассess
База даних – це комп’ютерний термин, який використовується для позначення сукупності інформації з окремої теми або відомостей, пов’язаних з деякою прикладною задачею. Зберігання інформації у вигляді бази даних полегшує доступ до неї, пошук та вилучення потрібних фрагментів.          
На магнітному диску база даних може зберігатись у вигляді одного файла (бази даних MS Access, Informix та ін.) або у вигляді папки з файлами (бази даних Interbase, Paradox та ін.). Система управління базами даних Microsoft Access входить до складу пакета Microsoft Office.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Основне призначення текстових функцій. База даних Ассess. Типи звітів. Створення звітів за допомогою майстра звітів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок