Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Українські фінансові інформаційні системи. Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках, у системі страхування

Українські фінансові інформаційні системи. Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках, у системі страхування

Назва:
Українські фінансові інформаційні системи. Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках, у системі страхування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,13 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Українські фінансові інформаційні системи. Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках, у системі страхування


Українські фінансові інформаційні системи. Розвиток комунікацій для збору і передачі інформації у державних і комерційних структурах
Світовий досвід зорієнтований на використання технічних засобів для передачі даних. Передачу даних у межах одного підприємства здійснюють за допомогою локальних обчислювальних мереж, структура яких може бути радіальною, кільцевою, шинною та зірочковою.
Для виходу за межі локальної обчислювальної мережі використовуються спеціальні засоби індивідуального робочого місця. Вихід у канал здійснюється через модем. Звичайно, з мережі вихід у канал здійснюється через окрему виділену ЕОМ. Підмережі (локальні обчислювальні мережі) з'єднуються між собою за допомогою спеціальних пристроїв – мостів. Міст – високошвидкісний механізм, що переключає та зв'язує магістраль підмереж і забезпечує маршрутизацію даних. При необхідності передачі даних за межі локальної мережі та використання ресурсів віддалених мереж доцільно застосовувати спеціальний елемент модульної структури – шлюз. Шлюз – сукупність апаратних і програмних засобів, що забезпечують маршрутизацію передачі даних між різними системами. Шлюз має забезпечувати узгодження протоколів, швидкостей передачі даних, прозорість маршрутизації передачі даних різних мереж.
Організація баз даних у фінансових органах
Внутрішньосистемне ПЗ фінансових органів являє собою автоматизовані банки даних, у яких виділені файли: довідники; з вхідною оперативною інформацією; з результатною інформацією; архівні.
До довідників у податкових інспекціях відносяться: довідник підприємств (найменувань); довідник нормативних актів, що регламентують роботу податкових інспекцій; ставки відрахувань; види платежів; у страхових компаніях – довідник об'єктів, суб'єктів, відсоткові ставки.
Оперативна інформація у податковій інспекції формується: на основі вхідних повідомлень, що надходять у вигляді документів від підприємств, даних із фінансових органів і банків, директивних документів, інструкцій, текстових файлів із вищестоящих організацій; у страхових компаніях – суми внеску, термін страхування, дані про фактичні виплати.
Результатні масиви – це сукупність сформованих у результаті аналізу показників у вигляді робочих файлів, що формують низку вихідних документів. В інформаційних системах фінансових органів це зведені таблиці з відрахувань до держбюджету у розрізі видів платежів, платників та ін. Потім інформація, сформована на районному рівні передається в область, де узагальнюється і здійснюється для аналізу та роботи. У страхових компаніях результативними файлами є узагальнюючі таблиці, що характеризують їх роботу.
Архівні файли формуються на підставі результатних масивів, зберігаються на ГМН (зовнішніх носіях).
Крім ЦБД на функціональних АРМах у фінансових органах формуються локальні БД, характерні для даного АРМа.
Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках
Функції ощадбанку – ведення особових рахунків громадян, юридичних осіб, функції ті ж самі, що і в інших комерційних банків, але крім цього ощадбанк веде облік платежів за комунальні послуги. Ощадбанк має чотирирівневу систему: центральний банк, обласне керування, районні відділення та філії. Концепція побудови і функціонування інформаційної системи полягає в повній автоматизації операцій обліку, руху ресурсів і всіх розрахункових операцій.
В ощадбанках виділяються комерційні завдання: операційний день банку, облік і рух цінних паперів, облік кредитних операцій, облік оплати комерційних послуг. Особливість: на районному рівні центральна бухгалтерія і філії не є юридичними особами.
Автоматизована обробка інформації у системі страхування
Головним напрямком удосконалення обробки інформації в органах страхування в даний час є створення інформаційних систем керування, що базуються на застосуванні економіко-математичних методів, засобів обчислювальної техніки і розвиненої мережі передачі даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Українські фінансові інформаційні системи. Автоматизована система обробки інформації в ощадбанках, у системі страхування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок