Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення і використання корпоративних інформаційних систем

Створення і використання корпоративних інформаційних систем

Назва:
Створення і використання корпоративних інформаційних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,15 KB
Завантажень:
509
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Контрольна робота
з дисципліни: „Інформаційні системи”
на тему: „Створення і використання корпоративних інформаційних систем”


Корпоративна система управління для будь-якого підприємства, що вирішує серйозні бізнес-завдання, є надзвичайно важливим і просто необхідним елементом. Подібна система об’єднує в єдиний інформаційний простір різнорідні програмно-апаратні платформи і має багаторівневу структуру.
В створенні корпоративних інформаційних систем сьогодні заінтересовані багато українських підприємств. Сьогодні вони хотіли б придбати систему управління, яка дозволила б удосконалити внутрішні процеси, знизити собівартість продукції, виробляти її швидше та з більш високою якістю, ніж раніше, а крім того, виявити нові резерви, підвищити рівень бізнесу підприємства та забезпечити йому міцні позиції на цьому важкому етапі ринкової конкуренції.
При створенні корпоративних інформаційних систем у підприємства є два варіанти: або створювати такі системи власними силами, тобто створити спеціальний відділ, який би розробив проект системи, провів його втілення в життя та здійснював постійну підтримку та переробку, доробку інформаційної системи; або ж створити такі системи, скориставшись послугами професійних фірм, які здійснюють розробку, втілення та підтримку таких систем. Треба сказати, що обидва варіанти є досить затратними, але другий з них – більш вірогідний в сучасних умовах функціонування українських підприємств, коли створити відповідний відділ на своєму підприємстві досить важко у зв’язку з нестатком, перш за все, висококваліфікованих спеціалістів в комп’ютерній сфері. Такі спеціалісти, дійсно, є, але їх небагато, і вони можуть і не погодитися працювати на підприємстві через низьку заробітну плату.
Комп’ютерні інформаційні системи є інтеграцією усіх функціональних рівнів – від „заліза”, тобто інфраструктури, до рівня прийняття рішень. Щоб створити проект комп’ютерної інформаційної системи на підприємстві, потрібно вивчати і ретельно проаналізувати роботу конкретного підприємства. І потім вже пропонується схему управлінського обліку, бюджетного керування, рекомендації з реструктуризації бізнесів-процесів.
Сучасна корпоративна система керування підприємством - це особливий продукт, роботу якого забезпечують і люди, і комп'ютерна система, а результат залежить від сформованих виробничо-економічних, а часом і від соціальних умов. Така система повинна відповідати конкретним вимогам оптимального розвитку бізнесу компанії, для якої вона і розробляється.
Сьогодні існує досить багато різних програм для автоматизації бізнес-процесів, але програми – це не головне. Головний упор при реалізації проекту корпоративної інформаційної системи треба робити на технічну підтримку продуктів фахівцями, які знають всі особливості систем керування та мають чітке уявлення про організації бізнес-процесів на українських підприємствах.
Якщо мова йде про середні підприємства, які швидко розвиваються, а також великі підприємства з річним оборотом від 5 до 150 млн. дол., то однією з найкращих платформ для організації корпоративної інформаційної системи буде Na-vision Attain. Вона в одному рішенні надає повний набір функціональності для сучасного бізнесу — керування ланцюжками постачань, керування відносинами, фінансами, виробництвом, присутні мультимовність, аналітика. Також є можливість спільної роботи через Internet.
Дуже важливо, що Navision Attain має дуже гнучке середовище розробки, що дозволяє легко перенастроювати систему в будь-який момент. Система може в реальному часі обробляти величезні потоки даних, у реальному ж часі розраховуючи поля, що обчислюються. Убудований в програмному комплексі багатомірний аналіз даних дозволяє генерувати аналітичні звіти за будь-якими показниками, установлювати динамічні фільтри.
Що стосується процесу бюджетування, то тут лідером є система Adaytum е.Planning, що на основі Internet-технологій у єдиному інтегрованому додатку дозволяє організувати планування, бюджетування, прогнозування, моделювання і формування звітності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Створення і використання корпоративних інформаційних систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок