Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Додаткові можливості вашого Web-сайта

Додаткові можливості вашого Web-сайта

Назва:
Додаткові можливості вашого Web-сайта
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,48 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Пошукова робота
на тему:
Додаткові можливості вашого Web-сайта


Переходи сторінок (page transitions) - з їх допомогою Web-сторінки будуть змінювати одна одну не звичним для нас способом, а за допомогою спеціальних візуальних ефектів.
Анімація (animation) - дозволяє використовувати спеціальні ефекти для відображення тексту, малюнків та інших елементів Web-сторінки. Наприклад, заголовок сторінки може спадати зверху, а заголовки – надходити з правого краю екрана.
Відеозображення (video images) - це відеокліпи, які будуть показані у вікні браузера відвідувача вашого Web-сайта.
Додаткові модулі (plug-ins) - спеціальні програмні модулі, які додають в додатки додаткові можливості. У браузерах такі модулі звичайно застосовуються, щоб можна було працювати з файлами тих типів, які спочатку браузерами не розпізнаються. Microsoft FrontPage генерує код HTML, який вказує браузеру на необхідність застосування додаткового модуля.
Елементи управління ActiveX (ActiveX controls) - це програмні модулі, за допомогою яких можна реалізувати всі можливості, передбачені для програм в середовищі Windows. Однак їх безпосередня прив'язка до технологій Windows унеможливлює їх застосування на інших платформах. Проблема також полягає і в тому, що за допомогою елементів управління ActiveX можна отримати доступ до будь-яких ресурсів комп'ютера видаленого користувача. У багатьох випадках таке рішення є неприйнятним з точки зору безпеки.
Java-аплети (Java applets) - як і елементи управління ActiveX, вони призначені для виконання програмних функцій (наприклад, реакції на дії відвідувача Web-сайта). Java-аплети можуть працювати на будь-яких комп'ютерах, для яких є інтерпретатори мови Java. Однак, на відміну від елементів управління ActiveX, можливості Java-аплетів щодо доступу до ресурсів комп'ютера відвідувача Web-сайта суттєво обмежені.
Елементи управління часу розробки (Design-Time Controls) - багато в чому схожі з елементами управління ActiveX. Головна їх відмінність полягає в тому, що вони призначені не для роботи в браузері видаленого користувача, а в середовищі створення Web-сайта (в нашому випадку у FrontPage).
Анімація на Web-сторінках
Питання застосування анімації на Web-сторінках з допомогою FrontPage можна розбити на дві окремі теми: анімація на рівні цілої сторінки (наприклад, візуальні ефекти при зміні однієї сторінки іншою) і анімація об'єктів на Web-сторінці. Як для анімації всієї сторінки, так і окремих її компонентів потрібні можливості Dynamic HTML, які вперше з'явилися в Internet Explorer 4. У браузерах, не підтримуючих Dynamic HTML, ці сторінки або елементи будуть показані статично.
Анімація переходів сторінок
Переходи сторінок (page transitions) - це спеціальні візуальні ефекти, які дозволяють пожвавити процес зміни однієї сторінки в браузері іншою. Приклад такого ефекту показаний на мал. 1 (природно, в статичному вигляді).
Мал. 1. Сторінка з чорним фоном змінює іншу сторінку з сірим фоном
Для настройки переходів сторінок виберіть в меню Format пункт Page Transition. Відкриється діалогове вікно, показане на мал. 2.
Мал. 2. Діалогове вікно Page Transitions
У цьому діалоговому вікні ви можете настроїти наступні параметри:
Event - подія, при якій буде використовуватися вибраний вами візуальний ефект. Можливі варіанти:
Page Enter - при завантаженні сторінки в браузері;
Page Exit - при заміні цієї сторінки іншою;
Site Enter - при відкритті цієї сторінки користувачем, у вікні браузера якого була відкрита сторінка, що належить іншому сайту;
Site Exit - при заміні цієї сторінки на сторінку, що належить іншому Web-сайту.
Duration (seconds) - визначає, як довго буде виконуватися візуальний ефект.
Transition effect - надає у ваше розпорядження більше за 20 візуальних ефектів. Кращий спосіб вибрати відповідний - спробувати їх на своєму власному комп'ютері.
Анімація об'єктів на сторінці
Крім візуальних ефектів, які застосовуються для всієї сторінки, у FrontPage також передбачені візуальні ефекти для окремих елементів сторінки. Вони можуть спрацьовувати при появі об'єкта на сторінці або як реакція на дії користувача (звичайно за допомогою миші).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Додаткові можливості вашого Web-сайта

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок