Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Поняття про мережеві характеристики Windows

Поняття про мережеві характеристики Windows

Назва:
Поняття про мережеві характеристики Windows
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,29 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Поняття про мережеві характеристики Windows


Операційна система Microsoft Windows 95, 98, 2000, NT та XP має всі вмонтовані засоби для роботи з комп’ютерними мережами, в тому числі і з Internet. Розглянемо технологію підключення до мережі Internet за допомогою засобів ОС Windows 98 для найбільш популярного типу підключення набірного прямого з’єднання, що називається віддаленим доступом (Dial-Up Networking). Це підключення припускає зв’язок з іншими комп’ютерами по телефонним лініям за допомогою модема.
Для роботи в мережі Internet потрібно укласти договір з постачальником послуг Internet, до вузлового сервера якого ви бажаєте під’єднатися. Після укладення договору необхідно отримати інформацію від постачальника послуг про параметри підключення. Перелік параметрів може бути різним і нараховувати до 10-12 параметрів. Розглянемо основні параметри.
Ім’я користувача, за яким Вас буде розпізнавати комп’ютер постачальника послуг Internet.
Пароль, який підтверджує, що власне Ви ввели “ім’я користувача”.
Адресу сервера в DNS, що здійснює перетворення символьного адресу Internet в цифровий.
Номера телефонів, по яким потрібно дзвонити для підключення до вузла Internet за допомогою модема.
Протокол, за допомогою якого Ви будете підключатися до вузла постачальника послуг РРР або SLIP.
Параметри підключення до UUCP (електронної пошти) та адреси поштових серверів та серверів новин.
Додаткові повідомлення:
Адреса ІР, тобто Ваша цифрова адреса в мережі Internet. Ця адреса видається постачальником послуг Internet в тому випадку, коли це обумовлено в договорі.
Декілька слів про протоколи РРР та SLIP. Протокол SLIP (Serial Line Internet Protocol) використовується для з’єднання з Internet по телефонних лініях. Протокол РРР (Point-to-Point Protocol) - це новий протокол, що виконує ті ж функції, що і протокол SLIP, але його краще реалізовано. Підтримка протоколу РРР вмонтована в усі версії Windows 98, а вихід в мережу Internet за допомогою цього протоколу є набагато зручнішим.
Коли є можливість, намагайтесь отримати у постачальника послуг (провайдера) підключення до протоколу РРР. В стандартній поставці Windows ’98 підтримка протоколу SLIP відсутня. Вона є в комплектах програм Microsoft Plus, Windows 98 Resource-Kit.
Коли Ваш комп’ютер працює в складі локальної мережі і організація має вихід в Internet, то всі необхідні дані Ви можете отримати у Адміністратора комп’ютерної мережі вашої організації.
Стосовно налагодження комунікаційного обладнання Вашого комп’ютера Ви також повинні звернутися до Адміністратора комп’ютерної мережі.
З’єднання та налагодження модема
Для з’єднання з Internet необхідний модем, бажано розрахований на швидкість передачі інформації не менше 9600 бод (біт/сек). Модеми, крім швидкісних характеристик, відрізняються ще і конструктивно. Існують внутрішні та зовнішні модеми. Для підключення внутрішнього модема потрібна певна кваліфікація, оскільки необхідно розбирати системний блок Вашого комп’ютера. Якщо Ви вагаєтесь, чи зможете це зробити, краще зверніться за допомогою до інженера-системотехніка. Окрім того, деякі фірми, що продають комп’ютери, запечатують системні блоки. Коли Ви самостійно відкриєте такий системний блок, Ви лишаєтесь гарантійного обслуговування.
В такій ситуації необхідно встановлювати внутрішній модем в сервісному центрі фірми-продавця комп’ютера.
Розглянемо, як підключити зовнішній модем до Вашого комп’ютера, а також налагодити новий підключений модем в операційній системі Windows 98.
1. Перш за все відключіть Ваш комп’ютер. Всі операції по підключенню та відключенню модема (а також інших пристроїв) потрібно робити при виключеному комп’ютері.
2. До комплекту поставки зовнішнього модему зазвичай входить кабель для з’єднання модему та комп’ютера (рис.1, 2).
3. Розглянемо задню стінку системного блоку Вашого комп’ютера. Для підключення модему існує 25-и штирковий роз’єм, до якого потрібно підключати кабель (один кінець).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Поняття про мережеві характеристики Windows

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок