Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з кольором і з текстом в Flash.

Робота з кольором і з текстом в Flash.

Назва:
Робота з кольором і з текстом в Flash.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,49 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Робота з кольором і з текстом в Flash.


В Flash 5 є три рівні роботи з кольором:
· інструменти групи Colors (Цвета) на панелі інструментів малювання;
· панелі Stroke (Штрих) і Fill (Заливка);
· панелі Mixer (Миксер) і Swatches (Образцы).
Для всіх елементів малювання при виборі кольору потрібно клацнути на кнопці Stroke Color (Цвет штриха) або Fill Color (Цвет заливки) і вибрати потрібний колір із меню, що розкривається. Якщо в палітрі немає потрібного кольору, можна відкрити діалогове вікно Color (Цвет), клацнувши на кнопці в правому верхньому кутку меню. Окрім цього можна також відкрити панель Mixer (Миксер), щоб створити новий колір, і додати його на панель Swatches (Образцы). Вздовж нижньої межі групи Colors (Цвета) розміщені три кнопки: Default Colors (Цвета по умолчанию), No Color (Нет цвета) і Swap Colors (Поменять цвета).
Панель Swatches (Образцы) можна сприймати як спосіб організації існуючих зразків кольору і керування відображенням кольорів, доступних на інших панелях. Її можна використовувати для збереження набору кольорів, імпортування кольорових палітр і перетворення чи зміни виділених зразків кольору. Меню параметрів панелі Swatches (Образцы) включає:
· Duplicate Swatsh (Дублировать образец) - повторює виділений зразок;
· Delete Swatsh (Удалить образец);
· Add Colors (Добавить цвета) – зберігає поточну палітру і додає імпортований набір в нижню її частину;
· Replace Colors (Заменить цвета) – замінює поточну палітру при завантаженні виділеного набору кольорів;
· Load Default Colors (Загрузить цвета по умолчанию);
· Save Colors (Сохранить цвета);
· Save as Default (Сохранить по умолчанию) – зберігає поточну палітру як ту, що використовується за замовчуванням;
· Clear Colors (Очистить цвета) – в поточній палітрі залишаються тільки білий і чорний кольори;
· Web 216 (Палитра Web) – замінює поточний набір кольорів на інваріантну палітру Web із 216 кольорів (щоб її замінити, потрібно вибрати на панелі Mixer (Миксер) модель кольору RGB чи HSB);
· Sort by Color(Сортировать по цвету) – здійснюється за відтінком від світлого до темного (при цьому початковий варіант не зберігається).
Панель Mixer (Миксер) дозволяє створювати нові кольори в трьох режимах: RGB, HSB або Hex (шістнадцяткове представлення) з використанням інтерактивної смуги вибору кольору або елементів керування в вигляді полів з повзунками. Для зміни коефіцієнта прозорості слід перемістити повзунок або ввести числове значення в поле Alpha.
Робота з текстом в Flash
Для створення і редагування тексту використовується інструмент Text (Текст), елементи керування яким знаходяться на панелях Character (Знак), Paragraph (Абзац), Text Options (Параметры текста). При подвійному клацанні інструментом Arrow (Стрелка) на текстовому блоці, інструмент автоматично переключається на Text (Текст), але якщо клацнути на тексті один раз, то текстовий блок буде просто виділений.
Існує три різновиди тексту: текстовий надпис, текстовий блок і текст, який можна редагувати. Текстовий надпис являє собою текстове поле, яке розширюється по мірі вводу тексту (в правому верхньому кутку поля наявний круглий маркер). Щоб створити текстовий надпис, необхідно клацнути один раз на робочому полі фільму при вибраному інструменті Text (Текст), а потім ввести текстову інформацію. Текстовий блок створюється при вибраному інструменті Text (Текст) переміщенням хрестоподібного маркера для отримання потрібної ширини блока (в правому верхньому кутку поля наявний квадратний маркер). При введенні тексту слова автоматично переносяться і добавляються нові рядки. Поле текстового надпису можна перетворити в текстовий блок, помістивши хрестоподібний маркер над круглим маркером, і розтягуючи текстове поле. Для повернення до текстового надпису потрібно два рази клацнути на квадратному маркері. В полі тексту, який можна редагувати, вміст являє собою змінну (наприклад, поле пароля). Щоб створити поле тексту, який можна редагувати, потрібно на панелі Text Options (Параметры текста) із списку Text type (Тип текста) вибрати пункт Dynamic (Динамический) або Input Text (Вводимый текст) і потім клацнути на робочій області інструментом Text (Текст) і перетягнути хрестоподібний маркер для завдання розміру текстового поля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Робота з кольором і з текстом в Flash.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок