Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Html

Html

Назва:
Html
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,00 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Html


ПЛАН

Глобальна мережа Інтернет. Призначення HTML
Інтернет - це всесвітня комп'ютерна мережа, яка об'єднує в єдине ціле десятки тисяч різнотипних локальних та глобальних мереж. Інтернет об'єднує мільйони комп'ютерів, нею користуються десятки мільйонів людей.
Інтернет започаткований Агентством з наукових досліджень Міністерства оборони США (ARPA) як проект розробки надійних цифрових комунікацій для військових потреб у 1969 році. Спочатку ця мережа існувала для обміну інформацією між комп'ютерами військових (науково-дослідних та навчальних) закладів. У 80-і роки її вже використовували в державних (навчальних, наукових) та комерційних цілях. У 90-і роки мережа Інтернет вийшла за межі США і до неї приєдналися країни всіх континентів світу.
Основа WWW (World Wide Web) - мова програмування Hyper Text Markup Language (HTML) - мова гіпертекстової розмітки тексту. Мова HTML була запропонована Тімом Бернесом-Лі у 1989 році як один з компонентів технології розробки системи WWW для опису того, як має виглядати документ.
Стандарт HTML є мовою подання гіпертексту, запропонованою організацією W3C (World Wide Web Consortium) і розробленою на початку 1996 року в кооперації з такими фірмами як IBM, Microsoft, Netscape Communication Corporation, Novell, SoftQuad, Spyglass та Sun Microsystems. Організація W3C спільно із згаданими фірмами продовжує роботу над розширенням можливостей елементів мови HTML і інтернаціоналізацією мови.


Мова розмітки гіпертексту HTML. Основні розділи документу HTML
Документ HTML можна розглядати як сукупність вказівок (команд) і даних (як безпосередньо розміщених у документів, так і пов'язаних з ним посиланнями), які при інтерпретації програмою-броузером відтворюють вигляд сторінок документу. Документ HTML складається з так званих тегів.
Тег - це одиниця коду HTML, яка складається з "команди", поміщеної у кутові дужки < >. Теги бувають відкриваючими та закриваючими. Закриваючі теги починаються зі знаку /. Документи починаються і закінчуються тегами, які позначають його початок та кінець: <HTML> та </HTML>
В межах документу виділяються дві області - заголовок та власне "тіло документу". Заголовок оголошується тегами <HEAD> та </HEAD>
У межах заголовку можуть розміщуватись власне заголовок документу (відображається у верхній стрічці вікна броузера), він створюється тегами <TITLE> та </TITLE>; крім цього у заголовку документу може міститися тег <META>, який використовується для технічного опису документу (інформація для пошукових програм), а також тег <STYLE>, який використовується для опису стилів, які використовуються у документі.
Наступним розділом документу HTML є розділ "тіла документу". Він починається тегом <BODY>, а закінчується тегом </BODY> . Він має наступні параметри:
BACKGROUND = "*.*" Замість *.* вказується адреса малюнка, який повинен бути фоном даного документу
BGCOLOR= Вказується назва або номер кольору, який повинен бути фоновим для даного документу
TEXT= Вказується колір тексту
LINK= Визначає колір гіперпосилань у документі
ALINK= Визначає колір гіперпосилань у момент натиснення
VLINK= Визначає колір переглянутих гіперпосилань


Форматування символів
Для оформлення документів може використовуватись багато кольорів. З ними можна ознайомитися на .
Для переходу на новий рядок використовується тег <BR> .
Для виділення тексту в абзаци існують теги <P> та </P> .
Текст, розміщений між тегами <B> та </B> буде жирнішим. bold
Текст, розміщений між тегами <I> та </I> буде написаний курсивом. italics
А текст, розміщений між тегами <U> та </U> буде підкресленим. underlined
Текст, розміщений між тегами <S> та </S> буде перекресленим. striken
Текст, розміщений між тегами <SUB> та </SUB> буде написаний як нижній індекс. індекс
Текст, розміщений між тегами <SUP> та </SUP> буде виглядати як верхній індекс. індекс
Тег <HR> вставляє у документ горизонтальну лінію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Html

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок