Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програмне забезпечення для системи автоматичної реєстрації параметрів процесів при вимірюваннях зносу та лінійних переміщень 

Програмне забезпечення для системи автоматичної реєстрації параметрів процесів при вимірюваннях зносу та лінійних переміщень 

Назва:
Програмне забезпечення для системи автоматичної реєстрації параметрів процесів при вимірюваннях зносу та лінійних переміщень 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,07 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Програмне забезпечення для системи автоматичної реєстрації параметрів процесів при вимірюваннях зносу та лінійних переміщень 


Одним із пріоритетних напрямків розвитку трибології є впровадження експериментальних досліджень, що мають на меті як встановлення фундаментальних закономірностей, так й визначення фрикційно-зносових характеристик матеріалів і деталей, що виготовлені з них [1, 2].
Загальноприйнятим перспективним напрямком розвитку методології експериментальних випробувань є впровадження різного роду систем автоматичної реєстрації параметрів процесів (САРПП). Необхідність застосування САРПП для трибологічних досліджень обумовлена перш за все двома чинниками - найбільш коректними є випробування, що проводяться без зупинки процесу та їх довго тривалість [1, 2].
Серед основних параметрів, які реєструються при випробуваннях на тертя та зношування найчастіше вимірюються: величина зносу; момент або сила тертя; температура; частота обертання рухомого елементу; час випробувань. Серед зазначених величин останні чотири автоматично вимірюються штатним обладнанням більшості сучасних машин тертя. Вимірювання величини зносу є більш складною задачею. Більшість методів визначення величини зносу вимагають не лише зупинки обладнання, але й розбирання спряження.
В роботах [1 - 5] розроблено комплекс автоматичного вимірювання і реєстрації величини зносу (КАВіРВЗ), який дозволяє автоматично реєструвати величину зносу та її зміну. Апаратна частина комплексу вимірює переміщення у спряженні, які обумовлені зношуванням. Застосування ПЕОМ дозволяє автоматично фіксувати результати вимірювань, а програмне забезпечення – реєструвати та відображати отримані результати і відповідні залежності. Розроблений комплекс є універсальним, пересувним й автономним. Він може використовуватися, як із різноманітним лабораторним обладнанням, та й для натурних об’єктів. Використання КАВіРВЗ дозволяє на декілька порядків збільшити обсяг експериментальних даних, які можливо отримати під час досліджень. Універсальність принципів, що закладені в основу комплексу, дозволяє використовувати його як для трибологічних досліджень, так й для будь-яких інших, що мають на меті вимірювання переміщень. Датчик переміщень [1, 2] складається зі штоку, що фіксує переміщення об’єкту; ролику виявлення руху та цифрового датчика, що сприймає рух. В датчику використовується інтерфейс, який задовольняє вимогам стандарту Electronic Industries Association RS-232C, має роз’єм типу "D" з 9 або 25 штирками у вигляді вилки або розетки, що дозволяє під’єднувати його безпосередньо до послідовних портів будь-якого персонального комп’ютера.
В роботі [6] розроблено комп‘ютеризований комплекс для вимірювання лінійних переміщень та зносу на основі індуктивного датчика БВ844. Запропонована вимірювальна система має більш чутливий первинний датчик, але він потребує наявності аналого-цифрового перетворювача.
Обов‘язковою складовою будь-якого комп‘ютеризованого комплексу є відповідне програмне забезпечення, яке у значній мірі визначає можливості системи в цілому.
Враховуючи технічно більш просту вимірювальну систему на основі датчика з інтерфейсом Electronic Industries Association RS-232C, в даній роботі описано програмне забезпечення саме такої системи.
Створено програмне забезпечення яке скалатається з двох складових - реєстрації сигналу з інтерфейсу RS232 та аналізу сигналу.
Блок реєстрація здійснює зчитування сигналу та його зберігання у базу даних. Зчитування сигналу відбувається у реальному масштабі часу за допомогою окремого потоку який весь час слідкує за появою сигналу у порту до якого було підключено апаратний засіб. Коли зафіксовано появу сигналу йде зчитування та обробка протоколу. Для обміну між апаратною частиною та ЕОМ використовується стандартний протокол Microsoft serial mouse, де застосовується інтерфейс RS232. Протокол Microsoft serial mouse посилає трьох байтовий пакет кожний раз коли змінюється стан, дані стану представленні в додатковому коді.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Програмне забезпечення для системи автоматичної реєстрації параметрів процесів при вимірюваннях зносу та лінійних переміщень 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок