Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Огляд можливостей Video OnLine

Огляд можливостей Video OnLine

Назва:
Огляд можливостей Video OnLine
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,35 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
НА ТЕМУ:
Огляд можливостей
Video OnLine
Основною метою, що спонукала мене написати цю статтю, стало бажання пограти з цифровою відеокамерою, попередньо придумавши гідне пояснення цьому заняттю - online картинки і відео в Internet, а також подивитися, що і для чого сьогодні можна в цьому плані застосувати.
Устаткування
Незважаючи на те, що багато сучасних відеокарт мають
можливість оцифровки зовнішнього відеосигналу (див. ), використання додаткової плати може бути більш вигідно, тому що для неї підходить навіть найдешевша відеокарта. До того ж використання побутової відеокамери набагато дорожче. У такий спосіб був обраний комплект від компанії ProLink PixelView Meeting PAK (вартість <$140). У його склад входить усе необхідне устаткування для наших цілей: PCI плата відеовведення, кольорова цифрова відеокамера, мікрофон і деякий набір драйверів і програм для всього цього. З альтернативних відзначимо варіанти з камерою на рівнобіжному порту (наприклад Connectix) чи на USB шині (Intel). Сьогодні перші вже не забезпечують необхідної якості, а другі ще занадто молоді і (сподіваюся поки) не досить універсальні.
Плата відеовведення зібрана на чіпі Bt848, що часто використовується й іншими виробниками, у тому числі Intel, Creative, ATi, Hauppauge, Video Labs. На жаль даний екземпляр не має драйверів для Windows NT, тільки Windows 95/98. Плата має вхід Video, вхід для камери Philips CCD чи S-Video (у залежності від модифікації) і вихід харчування 5/12В для камер інших виробників. Крім того у варіанті для камери Philips є внутрішнє рознімання для виходу сигналу з мікрофона камери. Параметри плати звичайні:
Підтримка NTSC/PAL/SECAM
Підтримка форматів RGB32/24/15/8, YUV12/9/2, BtYUV*
Розмір картинки для capture: до NTSC 640x480, PAL 768x576
Сумісність з Microsoft Video for Windows
* із приводу форматів є одне зауваження. Для їхньої коректної роботи необхідні відповідні кодеки. Їх можна подивитися в Start/ Control Panel/ Multimedia/ Devices/ Video Compression Codecs. На жаль деякі програми не надають можливість вибору кодеки. Наприклад MS NetMeeting просто не працював з PixelView, поки я не установив Intel Indeo 4.31 (шукайте файл ivi_nt95.exe). Аналогічна ситуація буває і з деякими іграшками, що мають відеофрагменти під цей кодек.
Камера також стандартна для цього класу продуктів. Її характеристики:
Розрішення 512x582 PAL / 512x492 NTSC*
Об'єктив 3.8mm F2,0
Viewing angle 51x39
Мін. освітленість <10 lux
Живлення 5В, <2.5Ут
Убудований мікрофон
Органи керування: живлення, "Back Light", баланс білого (фіксований чи автомат), інверсне зображення, контраст, фокус.
* ще одне зауваження. Є камери Philips і з великим розрішенням. У назві моделі VCM7319 друга цифра (3) говорить саме про це. Краще, якщо вона 4, тоді дозвіл може бути до 768x582 PAL і горизонтальне до 490.
Якість оцифровки сигналу цією платою мене приємно здивувало. Згадуючи такі продукти, як Tekram M200, Hiway Xtreme, FlyVideo, я не очікував такої передачі кольору і розрішення.
Природно при бажанні можна використовувати і будь-яке інше джерело відеосигналу. Наприклад чи відеомагнітофон відеокамеру. У таких випадках якість звичайна зростає разом з ціною (але не більше, ніж можливості карти).
Як це працює
Трансляція "живого" звуку чи відео відрізняється від простої передачі файлів по протоколах http чи ftp. Крім того, що вона є передачею із синхронізацією за часом, ще і допускаються втрати. Більшість продуктів для даної технології використовують сімейство протоколів TCP/IP (включаючи UDP і TCP) для передачі даних. Крім цього деякі продукти використовують можливості TCP/IP для широкомовної роботи.
У загальному випадку існують дві програми - клієнт, що приймає потік, і сервер, його передавач. При цьому може бути як цілеспрямована передача від сервера конкретному клієнту, так і іншим. Природне число одночасне трансльованих потоків обмежено потужністю сервера.
Більш складний варіант "живої" трансляції містить у собі (формально) три ПК. Перший (кодер) робить оцифровку сигналу, його упакування і транслює потік на сервер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Огляд можливостей Video OnLine

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок