Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> “Поняття про інсталювання програмних продуктів”(на прикладі операційної системи Windows 95)

“Поняття про інсталювання програмних продуктів”(на прикладі операційної системи Windows 95)

Назва:
“Поняття про інсталювання програмних продуктів”(на прикладі операційної системи Windows 95)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,24 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
“Поняття про інсталювання програмних продуктів”
(на прикладі операційної системи Windows 95)


1. Підготовка до інсталяції Windows 95
Перед інсталяцією Windows 95 варто ґрунтовно підчистити твердий диск вашого ПК. Рекомендується залишити на диску всі ті додатки, що вам дійсно потрібні, і забрати всі інші. Для установки Windows 95 у залежності від варіанта установки потрібно від декількох Мбайтів до майже 70 Мбайт вільного простору на диску (чи розділів диску) з логічним ім'ям C. Не забудьте провести дефрагментацію диска - утім, Windows 95 при інсталяції робить це сама, якщо в тому виникає необхідність. Але краще проробити це перед інсталяцією Windows 95, поки на вашому ПК ще жива встановлена раніше MS-DOS і утиліти обслуговування твердого диску.
Прикиньте, чи відповідають апаратні можливості вашого ПК мінімально необхідним вимогам: клас ПК не гірше 386DX, обсяг ОЗУ не менш 4 Мбайт (рекомендується 8 Мбайт, а чим більше - тим краще), вільний простір на твердому диску не менш 40 Мбайтів (і вище ще на 20 Мбайтів при наявності в ПК мережних адаптерів). Повинні бути підключені і всі мультимедіа засоби - зокрема, аудіоадаптер і CD-ROM драйв.
Потрібно пам’ятати, що незважаючи на хвалений Plug and Play, чим краще був відконфігурований ваш ПК і чим менше конфліктів ви спостерігали між його численними драйверами - тим легше пройде інсталяція Windows 95 і вам доведеться менше возитися з установкою нових пристроїв і драйверів! Тому нашпигуйте ваш ПК усіма доступними вам периферійними пристроями і дайте можливість Windows 95 розібратися з їхнім витонченим настроюванням.
Як проінсталювати Windows 95?
При інсталяції з будь-якого середовища запустіть файл setup.exe і випливайте досить простим вказівкам інсталятора. Процес інсталяції досить довгий - від 30 до 60 хвилин, у залежності від продуктивності вашого ПК. Так що треба набратися терпіння. І запастися дискеткой (іменованої StartUp), которую зажадає інсталятор Windows 95. Цієї дискеткой можна забезпечити запуск системи у випадку її краху, наприклад через випадкове відключення харчування під час роботи, дії вірусу і т.д.
На початку інсталяції вам треба буде розв'язати сакраментальне питання про тім, чи зберігаєте ви MS-DOS і стару версію Windows 3.1/3.11 чи ні. Досвід автора показав, що спочатку (а бути може і назавжди) краще їх залишити - хто знає, чи не прийдеться вам писати звіти, чи статті навіть книги по яких-небудь програмних продуктах під MS-DOS чи Windows 3.1/3.11. Хоча вони, як правило, прекрасно працюють у середовищі Windows 95, є чимало відмінностей у цій роботі - аж до зміни інтерфейсу користувача.Якщо на вашому ПК установлена рання версія Windows, то краще проводити інсталяцію з її середовища. Утім, при інсталяції із Середовища MS-DOS інсталятор Windows 95 сам порекомендує вам зробити це. Ви повинні також вирішити, який варіант інсталяції ви будете використовувати.
Пропонується чотири варіанти інсталяції:
Typical - типова установка (основний варіант),
Compact - установка в мінімальному варіанті,
Laptop - установка для портативних ПК класу Laptop і Notebook,
Custom - установка з вибором компонентів системи користувачем.
На початку інсталяції Windows 95 рекомендує розміщення своїх файлів у директорії WINDOWS. Якщо ви з цим згодні, то Windows 95 буде встановлена поверх існуючої на диску версії Windows і остання припинить своє існування. При такому способі інсталяції Windows 95 автоматично створює всі колишні до цього програмні групи і заносить у них відповідні додатки. Якщо ви вирішили відмовитися від яких-небудь чи додатків навіть програмних груп, знищте їхній перед інсталяцією Windows 95. Згодом їх можна підключити до вашої системи (так само як і виключити з її), але це прийдеться освоювати заново.
Радість від установки новітньої Windows 95 затьмарюють сльози (говорячи образно)! В одних це сльози розчулення від можливостей нової системи, а в інших - реакція на розставання з добрим старим другом - MS-DOS. Утріть їх - у вас є можливість саме і назавжди перейти в царство Windows 95, так і зберегти про усякий випадок можливість роботи в MS-DOS і навіть у старої Windows 3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: “Поняття про інсталювання програмних продуктів”(на прикладі операційної системи Windows 95)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок