Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення і застосування форм

Створення і застосування форм

Назва:
Створення і застосування форм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,60 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Пошукова робота
на тему:
Створення і застосування форм


Переважна більшість Web-сторінок складається тільки з тексту, зображень і гіперпосилань. Ці сторінки просто створювати, і вони можуть служити чудовим засобом для публікації інформації. Однак в деяких ситуаціях потрібні такі можливості для введення даних і їх представлення, які неможливо отримати за допомогою одних гіперпосилань. У багатьох випадках Web-сайт повинен стати інтерактивним. Це означає, що він повинен не тільки надавати інформацію відвідувачам, але і мати можливість отримувати інформацію від них.
Рішенням в таких ситуаціях є форми HTML. Форми надають у ваше розпорядження текстові поля, перемикачі, прапорці, кнопки та інші елементи управління. Користувачеві досить ввести дані в текстове поле і натиснути кнопку Submit (відправити), щоб дані відправилися на Web-сервер. Мету цього розділу - навчити вас створювати форми HTML і працювати з ними. Але врахуйте, що це тільки половина роботи. На Web-сайті повинна працювати спеціальна програма, яка приймає дані, що вводяться відвідувачами, і яка записує їх у файл, у базу даних, реагуючи на ці дані (наприклад, відправкою електронної пошти) і т. д. Детальніше про це буде розказано пізніше.
Форми HTML
У Web можна часто зустріти сторінки, призначені для збору даних. Як правило, на цих сторінках розміщені форми HTML. Приклад такої сторінки наведений на мал. 1.
Стосовно форм HTML існує декілька основних правил.
Кожна форма займає певну ділянку Web-сторінки. На сторінці можна розмстити одну або декілька форм.
Всередині кожної форми може розміщуватися один або декілька елементів форм.
Кожний елемент форми має ім'я і значення. Ім'я ідентифікує поле для введення інформації, а значення визначається поточним введеним в це поле значенням.
Один з елементів форми (це може бути, наприклад, звичайна кнопка або графічне поле форми) повинен виконувати функції кнопки Submit (відправити). Коли відвідувач Web натискає на цю кнопку, браузер:
- кодує всі імена елементів і введені користувачем значення;
- передає дані на Web-сервер для обробки. Властивість Action для форми містить в собі адресу URL, по якій запускається програма на Web-сервері, що обробляє отриману з браузера інформацію. Інша назва цієї адреси - Action URL.
Мал. 1. Приклад форми HTML на Web-сторінці
Скрипти для браузера (browser scripts) – це найбільші ділянки програмного коду, які розміщуються всередині коду HTML і виконуються на комп’ютері відвідувача Web. Можливості таких скриптів обмежені в цілях безпеки. Але вони можуть в повній мірі використовуватися для зміни властивостей елементів форми і реагування на події форми.
Налагодження властивостей елементів форми
Є три основних способи відкрити основні властивості елемента форми:
просто клацнути по цьому елементу два рази мишею;
клацнути правою кнопкою миші по елементу і в контекстному меню вибрати Form Field Properties;
виділити елемент форми і натиснути Alt+Enter.
Відкриється діалогове вікно, яке буде залежати від типу вибраного вами елемента. Властивості елементів кожного типу будуть розглянуті нижче.
Створення форм у FrontPage
FrontPage дозволяє дуже просто додавати форми і елементи форм на Web-сторінки. Щоб додати форму на Web-сторінку:
Встановіть точку вставки там, де ви хочете розмістити перший елемент форми.
Виберіть Form в меню Insert, а потім в меню, що відкрилося, знову виберіть Form. Форма буде вміщена на сторінку. У результаті ви виявите на сторінці область, позначену переривистою рамкою, з кнопками Submit і Reset.
Для кожного з елементів, які ви хочете розмістити в цій формі, встановіть курсор вставки в потрібному місці форми і виберіть цей елемент в меню Insert Form.
Щоб збільшити розміри форми, досить просто додати в неї зміст - текст, зображення, таблиці або інші елементи форми. Вставляти зміст можна просто вставкою, перетягуванням або через буфер обміну.
Елементи форм вміщуються на одному рядку з текстом. Це означає, що якщо ви хочете розмістити, наприклад, два текстових поля на різних рядках, вам доведеться створити для кожного поля окремий абзац.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Створення і застосування форм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок