Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Пристрої введення. Клавіатура.

Пристрої введення. Клавіатура.

Назва:
Пристрої введення. Клавіатура.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,93 KB
Завантажень:
586
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Пристрої введення. Клавіатура.


План
1 Клавіатура.
1.1 Історія клавіатур ПК*
1.2. Як розрізняються клавіатури
1.3 Механізм клавіш
1.4 Тактильні параметри
1.5 Форм-фактор клавіш
1.6. Розкладка кирилиці
1.7 Ергономічні клавіатури
1.8 Додаткові клавіші
1.9 Інтерфейс клавіатури
1.10. Компактність клавіатури
І.11 Інші параметри клавіатур
1.12 Комбіновані клавіатури


Клавіатура
Пристроями введення називаються пристрої, за допомогою яких можна ввести інформацію в комп'ютер. їхнє головне призначення — реалізовувати вплив на машину Сучасні пристрої введення дуже різноманітні (існує безліч технологій від дотикових до голосових). Хоча вони працюють за різними принципами, але призначаються для реалізації одного завдання — дозволити користувачеві зв'язатися зі своїм комп'ютером.
Головним пристроєм введення у більшості комп'ютерних систем є клавіатура. Клавіатури в тому чи іншому вигляді, швидше за все. гак і залишаться головним пристроєм введення, навіть незважаючи на розвиток технологій розпізнавання мовлення
Історія клавіатур ПК
Першим типом клавіатур стала клавіатура для перших IBM PC і PC XT. Ця розробка залишалася стандартом IBM до випуску моделі PC AT Вона мала
ЯЗ клавіші. Два ряди функціональних клавіш розташовувалися вертикально, ліворуч від головної алфавітно-цифрової клавіатури. Клавіші керування курсором були об'єднані з окремими цифровими клавішами Клавіша введення була малою. Не була передбачена ніяка індикація положення клавіш заголовного регістра, блокування службової/цифрової клавіатури й блокування перегляду.
Головна критика прийшлася на розташування периферійних клавіш. Функціональна клавіатура, розташована під ліву руку, не відповідала ключам для перегляду екранних сторінок, як це було тоді прийнято. Відсутність індикаторів породила велику кількість помилок при введенні цифр або рухів курсора, а також прописні букви часто плуталися з рядковими.
Клавіатура IBM PC AT
Після декількох років критики IBM розробила і представила нову клавіатуру разом із новою моделлю комп'ютера. Це була AT. її клавіатура була обладнана спеціальною клавішею, призначеною для багатофункціонального використання. Клавіша введення стала більшою. Також забезпечувалася необхідна індикація.
Але насправді зміни були більш суттєві. На відміну від клавіатури PC, клавіатура AT була програмувальною. їй була виділена власна безліч команд. Ці команди можуть надходити з центрального блока Один цей факт робив нову клавіатуру несумісною з PC і XT Хоча і використовувалися ті самі роз'єми, клавіатура PC/XT не могла працювати при її підключенні до AT і, навпаки, — клавіатура AT не могла працювати, будучи підключеною до PC або XT
Разом із виробництвом модернізованих AT IBM почала випускати новий тип клавіатури, названий IBM поліпшеною клавіатурою. Але всі інші називають її розширеною клавіатурою. Хоча ця клавіатура електрично цілком сумісна зі своєю попередницею (залишаючись несумісною з PC і XT), розташування клавіш на ній було знову змінене Удосконалення виявилося в збільшенні кількості клавіш їхня загальна кількість досягла 101, що відповідає стандарту США.
У міжнародних моделях додається ще одна клавіша Додаткових ключів було кілька. Клавіші керування курсором були продубльовані, і вони були виділені в окрему групу. З'явилися дві нові функціональні клавіші — F11 і F12 Усі функціональні клавіші перемістилися на верхній ряд клавіатури, трохи відокремившись від алфавітно-цифрової зони Клавіша Caps Lock зайняла стару позицію клавіші Ctrl.
Таке розташування функціональної клавіатури пропонувалося користувачами відразу ж після появи перших AT Воно відповідало позиціям ключів на екрані. Але найбільш завзяті прихильники такого планування клавіатури незабаром переконалися в тому, що старий варіант є зручнішим, особливо коли необхідно набрати комбінацію функціональних ключів із Ctrl або Alt Раніше можна було це зробити одною рукою, зараз необхідні дві.
Однак нове розташування ключів виявилося незручним при роботі Менша клавіша введення в новій конструкції частіше пропускалася при швидкій роботі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Пристрої введення. Клавіатура.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок