Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Типи мережевих з'єднань Internet

Типи мережевих з'єднань Internet

Назва:
Типи мережевих з'єднань Internet
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,82 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Типи мережевих з'єднань Internet


План
Вступ
Постійне з'єднання Internet
Набірне з'єднання Internet
Набірне термінальне з'єднання мережі Internet
Поштове з'єднання мережі Internet
Доступ через інші мережі
Вступ
Через відсутність компанії Internet, яка б одноособово володіла мережею, необхідно вибрати доступ до мережі залежно від вартості. Необхідно вибрати тип з'єднання з комп'ютером, через який можливо було б вийти в мережу з власного комп'ютера або терміналу. Компанії та бюджетні організації, що називаються сервісними компаніями або вузлами доступу до Internet, закупляють комп'ютери та мережеве обладнання, підключаючи його до Internet та продають його всім тим, у кого є кошти.
Такі сервісні компанії встановлюють свої розцінки, що змінюються в дуже широкому діапазоні.
Існує чотири основних типи з'єднання з Internet, а також деякі їх різновиди:
1. Постійне з'єднання.
2. Набірне пряме з'єднання.
3. Набірне термінальне з'єднання.
4. Поштове з'єднання.
Постійне з'єднання часто називають прямим, постійним прямим або виділеним обслуговуванням.
Набірне пряме з'єднання називають обслуговуванням SLIP, CSLIP, PPP або TCP.
Набірне термінальне з'єднання називають інтерактивним або набірним обслуговуванням.
Пошту називають UUCP, електронною поштою або поштовим обслуговуванням.
Постійне з'єднання Internet
Постійне з'єднання Internet означає, що комп'ютер підключений безпосередньо до мережі з допомогою протоколу TCP/IP, що є частиною Internet, або в організації з мережею з'єднаний суперкомп'ютер, а у користувача знаходиться термінал цього комп'ютера, або підпорядкований суперкомп'ютеру периферійний комп'ютер.
TCP/IP означає – Transmission Control Protocol/ Internet Protocol. Протокол визначає, як комп'ютери взаємодіють один з одним. Комунікаційні протоколи – набір правил, що визначають, як можуть взаємодіяти різні комп'ютери, модеми та програми. Постійні з'єднання часто використовують такі солідні організації, як університети, групи інститутів або організацій. Сервісна компанія встановлює в офісі такої організації маршрутизатор, орендує телефонну лінію, яку з'єднує маршрутизатор з комп'ютером сервісної компанії. Він ще називається хост-комп'ютером, або просто хостом.
Завдяки орендованій, або виділеній лінії комп'ютери та термінали завжди з'єднані з мережею Internet. Телефонний виклик для досягнення комп'ютера сервісної компанії не потрібен, і користувач входить в Internet зі свого терміналу. Після входу він може передавати файл між комп'ютерами організації, та іншими комп'ютерами в Internet. Звичайно вартість такої послуги дуже висока і складає тисячі доларів за установку та експлуатацію орендованої лінії.
Це найдорожче з'єднання, але воно є дуже зручним для великої компанії або фірми. Після отримання з'єднання можливо мати стільки користувачів, скільки допускає комп'ютер компанії й арендована лінія. За значної кількості користувачів цей спосіб стає дешевшим, ніж забезпечення кожному користувачу окремого доступу. Але індивідуальному користувачеві про постійне з'єднання слід просто забути.


Рис. 1. Особливості з'єднання модему


Набірне з'єднання Internet
Набірне пряме з'єднання часто називають SLIP (Serial Line Internet Protocol – протокол Internet для послідової лінії), CSLIP – (CompresSerial Line Internet Protocol – упакований SLIP) або PPP (Point to Point Protocol – протокол точка – точка). Дуже рідко зустрічається термін X-Remote. Це таке з'єднання TCP/IP, як і в постійному з'єднанні, але воно розраховано на використання телефонної лінії, а не інформаційної мережі.
За зручністю таке з'єднання знаходиться після постійного з'єднання. Через дорожнечу постійне з'єднання не підходить для індивідуальних споживачів і більшості невеликих компаній. Отже доступ SLIP набагато дешевший. За 1995 р. кошториси в світі знизились: оплата за встановлення складає від 30 до 40 дол., а вартість за користування і експлуатацію така ж сама, як і для набірного термінального з'єднання. Оскільки це є телефонною послугою, в комп'ютері потрібний модем, а також набір номеру телефону, який повідомила сервісна компанія.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Типи мережевих з'єднань Internet

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок